Świadczenie usługi cateringowej (obiady dla uczniów)

Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, Bielsko-Biała

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 15/21, 93-188 Łódź
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Usługa cateringowa obejmująca przygotowanie, dostawę i wydanie dwudaniowych obiadów z kompotem dla uczniów SP nr 10 w Łodzi w latach szkolnych 2026/2027 i 2027/2028. Wykonawca musi zapewnić własny transport, naczynia oraz obsługę zamówień przez serwis internetowy. Zamawiający wymaga wynajmu części kuchni i stołówki przez wykonawcę.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

dodano 03-08-2026

Opis

Zapytanie ofertowe na świadczenie usługi cateringowej

[.docx 33.64 kB]

(dodano 03-08-2026)

Załącznik nr 1

[.docx 15.09 kB]

(dodano 03-08-2026)

Klauzula RODO

[.doc 48.50 kB]

(dodano 03-08-2026)

dodano 13-08-2026

Informacja - otwarcie ofert

Informacja - otwarcie ofert

[.docx 20.57 kB]

(dodano 13-08-2026)

dodano 19-08-2026

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

[.docx 15.07 kB]

(dodano 19-08-2026)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Świadczenie usługi cateringowej

    Przygotowanie, dostarczenie i wydanie dwudaniowych obiadów z kompotem dla uczniów w latach szkolnych 2026/2027 i 2027/2028.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień