Usługa cateringowa dla uczniów SP nr 190 w Łodzi (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 IM. J.IWASZKIEWICZA W ŁODZI, Łódź
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łódź, ul. Malczewskiego 37/47 (Szkoła Podstawowa nr 190)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej nr 190 w Łodzi. Zakres obejmuje przygotowanie i dostarczenie dwudaniowych obiadów z napojem dla ok. 220 uczniów dziennie. Wykonawca musi przygotowywać posiłki na miejscu (wykorzystując szkolną kuchnię) lub dostarczać je w termosach. Wymagane jest zapewnienie wyposażenia kuchni, zmywania naczyń oraz pokrycie kosztów czynszu i mediów.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 3 usługi dostarczania min. 100 obiadów do placówek oświatowych (każda min. 6 miesięcy) w ciągu ostatnich 5 lat
- Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS
- Zaświadczenie z Sanepidu w zakresie objętym ofertą
- Referencje potwierdzające doświadczenie
- Przykładowy 15-dniowy jadłospis zgodny z normami MZ (z gramaturą i alergenami)
Treść ogłoszenia
dodano 14-07-2026
Opis
Zapytanie ofertowe - Treść oferty
[.docx 193.45 kB]
(dodano 14-07-2026)
Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy
[.docx 17.42 kB]
(dodano 14-07-2026)
Załącznik nr 2 – Oświadczenie składane w związku z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
[.docx 15.76 kB]
(dodano 14-07-2026)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie wykonawców o braku powiązań kapitałowych lub osobowych
[.docx 173.94 kB]
(dodano 14-07-2026)
Załącznik nr 4 – Przykładowy jadłospis
[.docx 14.54 kB]
(dodano 14-07-2026)
Klauzula informacyjna
[.docx 18.64 kB]
(dodano 14-07-2026)
dodano 17-07-2026
Unieważnienie zapytania ofertowego
Unieważnienie zapytania ofertowego
[.docx 176.40 kB]
(dodano 17-07-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania i dostarczenia gorącego posiłku
Przygotowanie i dostarczenie dwudaniowych obiadów z napojem dla uczniów w roku szkolnym 2026/2027.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.