Catering dla uczestników letnich półkolonii
Zamawiający: ŚRODOWISKOWA ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA BARTEK W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM, Piotrków Trybunalski
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Piotrków Trybunalski (ul. Norwida 4, ul. Wojska Polskiego 54, al. 3 Maja 23, ul. Pawlikowskiego 1)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przygotowanie i dostawę drugiego śniadania oraz obiadu jednodaniowego dla uczestników letnich półkolonii. Realizacja obejmuje trzy dwutygodniowe turnusy w terminie od 06.07.2026 do 14.08.2026 r. Posiłki dostarczane są w godzinach porannych i popołudniowych w czterech lokalizacjach w Piotrkowie Trybunalskim. Kryterium wyboru to cena jednostkowa za zestaw.
Kluczowe wymagania
- Podpis osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy (lub pełnomocnika)
- Dołączenie podpisanej klauzuli informacyjnej (RODO)
- Własny transport specjalistycznym pojazdem
- Zapewnienie opakowań jednorazowych i utrzymanie temperatury posiłków
Treść ogłoszenia
dodano 10-06-2026
Opis
Zaproszenie do składania ofert catering
[.pdf 508.54 kB]
(dodano 10-06-2026)
Załącznik nr 1 oferta
[.docx 13.59 kB]
(dodano 10-06-2026)
Klauzula informacyjna
[.docx 15.08 kB]
(dodano 10-06-2026)
dodano 22-06-2026
Zawiadomienie o wyborze oferty
Zawiadomienie o wyborze oferty
[.pdf 270.80 kB]
(dodano 22-06-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przygotowanie oraz dostawa drugiego śniadania i obiadu jednodaniowego dla uczestników letnich półkolonii
Dostawa śniadań i obiadów dla uczestników półkolonii w ramach trzech turnusów.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.