Prowadzenie stołówki szkolnej oraz użyczenie pomieszczeń kuchennych w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Bedoniu Wsi
Zamawiający: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA PAWŁA II W BEDONIU WSI, Bedoń Wieś
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Bedoń Wieś, ul. Jarzębinowa 1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na prowadzenie stołówki szkolnej w Bedoniu Wsi. Zakres obejmuje przygotowanie i wydawanie posiłków (obiady dla uczniów, śniadania/obiady/podwieczorki dla przedszkolaków) dla ok. 150 osób. Wykonawca otrzymuje do używania pomieszczenia kuchenne. Umowa do 30.06.2027 r. Kryterium wyboru: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 usługi żywienia zbiorowego w placówkach oświatowych (jedna szkoła, jedna przedszkole) o wartości min. 30 000 zł brutto
Treść ogłoszenia
dodano 24-06-2026
Opis
Prowadzenie stołówki szkolnej oraz użyczenie pomieszczeń kuchennych w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Bedoniu Wsi
[.pdf 467.95 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
[.pdf 332.59 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy
[.docx 63.72 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załącznik nr 3 - Wykaz osób
[.docx 27.25 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załacznik nr 4 - Wykaz wykonanych usług
[.docx 36.91 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załącznik nr 5 - Wzór umowy - Prowadzenie stołówki
[.pdf 360.65 kB]
(dodano 24-06-2026)
Załącznik nr 6 - Wzór umowy użyczenia
[.pdf 249.62 kB]
(dodano 24-06-2026)
dodano 02-07-2026
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert
[.pdf 214.33 kB]
(dodano 02-07-2026)
dodano 09-07-2026
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
[.pdf 233.39 kB]
(dodano 09-07-2026)
dodano 24-07-2026
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności rozstrzygnięcia oferty
Zawiadomienie o unieważnieniu czynności rozstrzygnięcia oferty
[.pdf 533.38 kB]
(dodano 24-07-2026)
dodano 27-07-2026
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty II
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty II
[.pdf 233.39 kB]
(dodano 27-07-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Prowadzenie stołówki szkolnej oraz użyczenie pomieszczeń kuchennych
Usługi żywieniowe dla uczniów i dzieci z oddziałów przedszkolnych (ok. 150 posiłków dziennie) oraz użyczenie kuchni.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.