Budowa infrastruktury rowerowej w ciągu ulic: Krasińskiego, Markwarta, Sieńki, Moniuszki, Skłodowskiej-Curie i Łęczyckiej w Bydgoszczy
Zamawiający: ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH I KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W BYDGOSZCZY, Bydgoszcz
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Bydgoszcz (ulice: Krasińskiego, Markwarta, Sieńki, Moniuszki, Skłodowskiej-Curie, Łęczycka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na budowę infrastruktury rowerowej w Bydgoszczy (ulice: Krasińskiego, Markwarta, Sieńki, Moniuszki, Skłodowskiej-Curie, Łęczycka). Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego. Wymagane wysokie wadium (800 tys. PLN) oraz doświadczenie w budowie dróg/infrastruktury. Termin składania ofert ulegał zmianom, obecnie wyznaczony na 21.08.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 800 000,00 PLN
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
- Doświadczenie w zakresie budowy infrastruktury (rozszerzone w zmianach)
- Zgłoszenie elektroniczne przez Platformę
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa infrastruktury rowerowej
Budowa infrastruktury rowerowej w ciągu wybranych ulic w Bydgoszczy.
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie o zamówieniu Nr 483534-2026 z dnia 13.07.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia i ZMIANA Nr 1 treści SWZ z dnia 24.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Nr 571671-2026 z dnia 18.08.2026.pdfpdf
- NZ.2551.42.2026 ZMIANA Nr 2 treści SWZ z dnia 13.08.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Nr 562945-2026 z dnia 13.08.2026.pdfpdf
- NZ.2551.42.2026 SWZ z załącznikami.7z7z
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Nr 512864-2026 z dnia 24.07.2026.pdfpdf
- NZ.2551.42.2026 Wyjaśnienia i ZMIANA Nr 3 treści SWZ z dnia 18.08.2026.7z7z
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.