Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH, Łapy (województwo podlaskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Łapy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę materiałów eksploatacyjnych (tonery, tusze, bębny, płyty DVD, taśmy, etykiety oraz napędy do duplikatora) dla SP ZOZ w Łapach. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wybrane pakiety. Produkty muszą być fabrycznie nowe, oryginalne i kompatybilne z urządzeniami. Przewidziano prawo opcji do zwiększenia ilości o 40%.
Kluczowe wymagania
- Brak w likwidacji lub upadłości
- Produkty fabrycznie nowe, oryginalne (nie regenerowane)
- Pełna kompatybilność z urządzeniami
- Dostawa na koszt wykonawcy do siedziby zamawiającego
- Wymagane oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
2026-08-04
JADŁOSPIS DEKADOWY 08.08.2026-17.08.2026
2026-08-07
Opublikowane przez
admin
w
2026-08-07
Kategorie
Lista przetargów
Tagi
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.9/2026
„Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”
ZAŁ. NR 1 DO ZO – FORMULARZ OFERTOWY-1
Pobierz
ZAŁ. NR 2 DO ZO – FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY
Pobierz
ZAŁ. NR 3 DO ZO – OŚWIADCZENIE WYKONAWCY (ustawa sankcyjna)
Pobierz
ZAŁ. NR 4 DO ZO – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
Pobierz
ZAŁ. NR 5 DO ZO – SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Pobierz
ZAPYTANIE OFERTOWE, 07.08.2026
Pobierz
Pytania i odpowiedzi, 11.08.2026
Pobierz
Edytowano 11.08.2026
Pytania i odpowiedzi, 12.08.2026
Pobierz
Edytowano 12.08.2026
Otwarcie ofert, 17.08.2026
Pobierz
Edytowano 17.08.2026
Udostępnij
1
admin
Powiązane posty
2026-08-04
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
Pokaż więcej
2026-07-28
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.7/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
Pokaż więcej
2026-07-28
„Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach”, (Znak postępowania: ZP/48/2026/TP)
Pokaż więcej
Comments are closed.
Części zamówienia (6)
Część 1: Pakiet nr 1 – tonery i tusze
Dostawa oryginalnych tonerów i tuszów do drukarek.
Część 2: Pakiet nr 2 – bębny i pojemniki na zużyty toner
Dostawa bębnów i pojemników na zużyty toner.
Część 3: Pakiet nr 3 – płyty DVD
Dostawa płyt DVD.
Część 4: Pakiet nr 4 – produkty do konserwacji
Dostawa produktów do konserwacji.
Część 5: Pakiet nr 5 – taśmy, etykiety i kalki
Dostawa taśm, etykiet i kalki.
Część 6: Pakiet nr 6 – napędy do duplikatora Epson Discproducer PP-100III
Dostawa napędów do duplikatora Epson.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.