Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH, Łapy (województwo podlaskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łapy (siedziba Zamawiającego i miejsca docelowe)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi transportu sanitarnego realizowane przez 12 miesięcy. Dostępne dwa pakiety: transport z ratownikiem medycznym (typ B) oraz transport z lekarzem (typ C). Wykonawca musi zapewnić odpowiednie środki transportu, spełniać wymogi dotyczące uprawnień personelu oraz posiadać zezwolenie MSWiA na używanie pojazdów uprzywilejowanych.
Kluczowe wymagania
- Zezwolenie MSWiA na używanie pojazdów uprzywilejowanych
- Wykaz posiadanych środków transportu (załącznik nr 5)
- Ważna polisa OC
- Brak likwidacji lub upadłości
- Zapewnienie ciągłości usług i bezpieczeństwa
Treść ogłoszenia
„Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach”, (Znak postępowania: ZP/48/2026/TP)
2026-07-28
Informacja o pracach budowlanych na terenie Szpitala
2026-07-30
Opublikowane przez
Kamil Komar
w
2026-07-28
Kategorie
Lista przetargów
Tagi
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.7/2026
„Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
ZAL. NR 1 DO ZO FORMULARZ OFERTOWY
Pobierz
ZAL. NR 2 DO ZO – OPIS PRZEDMIOTU ZAMOWIENIA – PAKIET NR 1
Pobierz
ZAL. NR 2 DO ZO – OPIS PRZEDMIOTU ZAMOWIENIA – PAKIET NR 2
Pobierz
ZAŁ. NR 3 DO ZO – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
Pobierz
ZAŁ. NR 4 DO ZO – OŚWIADCZENIE WYKONAWCY (ustawa sankcyjna)
Pobierz
ZAŁ. NR 5 DO ZO – WYKAZ ŚRODKÓW TRANSPORTU SANITARNEGO
Pobierz
ZAŁ. NR 6 DO ZO – OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU WARUNKÓW
Pobierz
ZAPYTANIE OFERTOWE, 28.07.2026
Pobierz
Zawiadomienie o wyniku, 04.08.2026
Pobierz
Edytowano 04.08.2026
Udostępnij
1
Kamil Komar
Powiązane posty
2026-08-07
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.9/2026 „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”
Pokaż więcej
2026-08-04
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
Pokaż więcej
2026-07-28
„Modernizacja budynku portierni przy bramie głównej wjazdowej SP ZOZ w Łapach przy ul. Korczaka 23 w Łapach”, (Znak postępowania: ZP/48/2026/TP)
Pokaż więcej
Comments are closed.
Części zamówienia (2)
Część 1: Pakiet nr 1 – transport sanitarny z udziałem ratownika medycznego
Transport sanitarny z zespołem składającym się z co najmniej dwóch osób, w tym ratownika medycznego.
Część 2: Pakiet nr 2 – transport sanitarny z udziałem lekarza
Transport sanitarny ambulansem drogowym typu C z zespołem specjalistycznym z lekarzem.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.