Nadzór inwestorski nad realizacją zadania „Zagospodarowanie terenu przy SP ZOZ w Łapach z wykorzystaniem bioróżnorodności w zielonej infrastrukturze publicznej”

Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH, Łapy (województwo podlaskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Łapy, teren przy SP ZOZ w Łapach
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający poszukuje wykonawcy do pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy pracach związanych z zagospodarowaniem terenu wokół szpitala w Łapach. Zakres obejmuje nadzór w specjalnościach: konstrukcyjno-budowlanej, drogowej oraz instalacyjnej (cieplnej, wentylacyjnej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej). Kryterium wyboru to wyłącznie cena.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

„Zakup łóżek i szafek na potrzeby SP ZOZ w Łapach”, (Znak postępowania: ZP/43/2026/PN)

2026-06-25

JADŁOSPIS DEKADOWY 29.06.2026-08.07.2026

2026-06-25

Opublikowane przez

Kamil Komar

w

2026-06-25

Kategorie

Lista przetargów

Tagi

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.6/2026 „Świadczenie usług wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. „Zagospodarowanie terenu przy SP ZOZ w Łapach z wykorzystaniem bioróżnorodności w zielonej infrastrukturze publicznej wokół Szpitala”

ZAŁ. NR 1 DO ZO – FORMULARZ OFERTOWY

Pobierz

ZAŁ. NR 2 DO ZO – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

Pobierz

ZAŁ. NR 3 DO ZO – OŚWIADCZENIE WYKONAWCY

Pobierz

ZAŁ. NR 4 DO ZO – WYKAZ OSÓB SKIEROWANYCH DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Pobierz

ZAŁ. NR 5 DO ZO – WYKAZ ZREALIZOWANYCH USŁUG

Pobierz

ZAPYTANIE OFERTOWE, 25.06.2026

Pobierz

ZAŁ. NR 6 ZO -OŚWIADCZENIE O BRAKU KONFLIKTU

Pobierz

Edytowano 26.06.2026

ZAPYTANIE OFERTOWE,aktualizacja_ 26.06.2026

Pobierz

Edytowano 26.06.2026

Otwarcie ofert, 01.07.2026

Pobierz

Edytowano 01.07.2026

Zawiadomienie o wyniku, 06.07.2026

Pobierz

Edytowano 06.07.2026r.

Udostępnij

1

Kamil Komar

Powiązane posty

2026-08-07

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.9/2026 „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”

Pokaż więcej

2026-08-04

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”

Pokaż więcej

2026-07-28

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.7/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”

Pokaż więcej

Comments are closed.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Nadzór inwestorski nad realizacją zadania „Zagospodarowanie terenu przy SP ZOZ w Łapach z wykorzystaniem bioróżnorodności w zielonej infrastrukturze publicznej”

    Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, drogowym oraz instalacyjnym (cieplnym, wentylacyjnym, gazowym, wodno-kanalizacyjnym i elektrycznym).

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznepodlaskie