Bieżąca kontrola i weryfikacja wykonania zamówienia polegającego na Modernizacji ewidencji gruntów i budynków
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kielce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do bieżącej kontroli i weryfikacji prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków (EGiB) w wybranych obrębach w Kielcach. Kontrola obejmuje weryfikację spójności merytorycznej, topologicznej, semantycznej i syntaktycznej danych oraz zgodność z modelem pojęciowym. Prace mają być realizowane przy użyciu oprogramowania udostępnionego przez Zamawiającego.
Kluczowe wymagania
- Brak wykluczeń z art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Doświadczenie zawodowe osób w zakresie kontroli/weryfikacji prac
- Złożenie oświadczeń o braku powiązań z Zamawiającym
- Akceptacja wzorów umów (Załącznik 4 i 5)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na bieżącej kontroli i weryfikacji wykonania zamówienia polegającego na Modernizacji ewidencji gruntów i budynków
Przedmiotem zamówienia jest bieżąca kontrola i weryfikacja wykonania zamówienia polegającego na Modernizacji ewidencji gruntów i budynków w obrębach ewidencyjnych:
a) Id 266101_1.0015
b) Id 266101_1.0022
c) Id 266101_1.0031
Załączniki
Zaproszenie do składania ofert
PDF | 429.65 KB
Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy
DOCX | 27.04 KB
Załącznik Nr 2 - Oświadczenie o braku powiązań z Zamawiającym
DOCX | 18.27 KB
Załącznik Nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia
DOCX | 19.98 KB
Załącznik Nr 4 -Wzór umowy
PDF | 341.33 KB
Załącznik Nr 5 - Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych
PDF | 329.09 KB
Załącznik Nr 6 - Opis przedmiotu zamówienia
PDF | 371.67 KB
Załącznik Nr 7 - OPZ Modernizacja EGiB
PDF | 328.68 KB
Załącznik Nr 8 - Projekt modernizacji EGiB z wyłączeniem obrębu 0031
PDF | 899.52 KB
Załącznik Nr 9 - Zał. Nr 1 do Projektu modernizacji z wyłączeniem obrębu 0031
PDF | 1.18 MB
Załącznik Nr 10 - Projekt modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu 0031
PDF | 782 KB
Załącznik Nr 11 - Zał. Nr 1.1 do Projektu modernizacji dla obrębu 0031
PDF | 617.53 KB
Załącznik Nr 12 - Zał. Nr 1.2 do Projektu modernizacji dla obrębu 0031
PDF | 590.42 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Monika Łysek - Dyrektor Wydziału Geodezji
Redaktor:
Dominika Tarasiuk
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
20-08-2026
Data publikacji:
20-08-2026 10:43
Data aktualizacji:
20-08-2026 10:43
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Bieżąca kontrola i weryfikacja wykonania zamówienia polegającego na Modernizacji ewidencji gruntów i budynków
Kontrola poprawności plików z danymi EGiB (spójność merytoryczna, topologiczna, semantyczna i syntaktyczna) oraz walidacja zgodności z modelem pojęciowym.
Dokumenty (13)
- Załącznik Nr 10 - Projekt modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu 0031
- Załącznik Nr 11 - Zał. Nr 1.1 do Projektu modernizacji dla obrębu 0031
- Załącznik Nr 12 - Zał. Nr 1.2 do Projektu modernizacji dla obrębu 0031
- Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy
- Załącznik Nr 2 - Oświadczenie o braku powiązań z Zamawiającym
- Załącznik Nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia
- Załącznik Nr 4 -Wzór umowy
- Załącznik Nr 5 - Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych
- Załącznik Nr 6 - Opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik Nr 7 - OPZ Modernizacja EGiB
- Załącznik Nr 8 - Projekt modernizacji EGiB z wyłączeniem obrębu 0031
- Załącznik Nr 9 - Zał. Nr 1 do Projektu modernizacji z wyłączeniem obrębu 0031
- Zaproszenie do składania ofert
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.