Modernizacja dachu budynku SP ZOZ w Łapach
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH, Łapy (województwo podlaskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Łapy, budynek SP ZOZ
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Modernizacja dachu budynku szpitala w Łapach. Zakres obejmuje demontaż starego pokrycia (papa, wełna, rynny), montaż nowych krokwi, wełny, desek doczołowych oraz rynien (fi 180). Prace obejmują również wymianę pokrycia (papa SBS) na dwóch sekcjach (północna i południowa), wymianę obróbek kominowych oraz zabezpieczenie instalacji odgromowej. Wymagana wizja lokalna.
Kluczowe wymagania
- Obowiązkowa wizja lokalna w miejscu realizacji (termin ustalać pod nr 605 606 900)
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
- Wykonanie prac zgodnie z przepisami budowlanymi, BHP i PPOŻ
- Utylizacja odpadów budowlanych (wymagane karty przekazania odpadów)
Treść ogłoszenia
JADŁOSPIS DEKADOWY 09.06.2026-18.06.2026
2026-06-05
Stanowisko Walnego Zgromadzenia Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych z dnia 27 maja 2026 r. w sprawie pilnych działań naprawczych w finansowaniu szpitali powiatów.
2026-06-05
Opublikowane przez
Kamil Komar
w
2026-06-05
Kategorie
Lista przetargów
Tagi
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.5/2026 „Modernizacja dachu budynku SP ZOZ w Łapach”
Zał. nr 1 do ZO – Formularz ofertowy
Pobierz
Zał. nr 2 do ZO – Opis Przedmiotu Zamówienia
Pobierz
Zał. nr 3 do ZO – Oświadczenie Wykonawcy
Pobierz
Zał. nr 4 do ZO – Projektowane postanowienia umowy
Pobierz
Zał. Nr 5 do ZO – Rysunek graficzny.png
Pobierz
ZAPYTANIE OFERTOWE, 05.06.2026
Download
Otwarcie ofert, 15.06.2026
Download
Zawiadomienie o wyniku, 15.06.2026
Download
Edytowano 15.06.2026
Udostępnij
1
Kamil Komar
Powiązane posty
2026-08-07
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.9/2026 „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”
Pokaż więcej
2026-08-04
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
Pokaż więcej
2026-07-28
Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.7/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”
Pokaż więcej
Comments are closed.
Części zamówienia (2)
Część 1: Modernizacja dachu budynku Szpitala
Kompleksowa modernizacja dachu obejmująca demontaż starego pokrycia, montaż krokwi, wełny, rynien oraz ułożenie nowej papy SBS na dwóch sekcjach budynku.
Część 2: Modernizacja dachu budynku Szpitala
Kompleksowa modernizacja dachu obejmująca demontaż starego pokrycia, montaż krokwi, wełny, rynien oraz ułożenie nowej papy SBS na dwóch sekcjach budynku.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.