Dostawa używanego ambulansu medycznego na potrzeby SP ZOZ w Łapach

Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH, Łapy (województwo podlaskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Łapy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę używanego ambulansu sanitarnego typu B (zgodnego z normą PN-EN 1789). Pojazd musi być sprawny technicznie, posiadać historię serwisową, ważne badanie techniczne oraz dokumentację zabudowy medycznej. Termin realizacji to 14 dni od zawarcia umowy. Kryteria wyboru: cena (80%) oraz okres gwarancji (20%).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

KONKURS 27/05/2026, zakres: Lekarz – Poradnia Onkologiczna

2026-05-20

„Dostawa materiałów szewnych i siatek przepuklinowych na potrzeby SP ZOZ w Łapach”, (Znak postępowania: ZP/39/2026/TP)

2026-05-26

Opublikowane przez

admin

w

2026-05-26

Kategorie

Lista przetargów

Tagi

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.4/2026 „Dostawa używanego ambulansu medycznego na potrzeby SP ZOZ w Łapach”

ZAPYTANIE OFERTOWE, 26.05.2026

Pobierz

Zał. nr 1 do ZO – Formularz ofertowy-1

Pobierz

Zał. nr 2 do ZO – Opis Przedmiotu Zamówienia

Pobierz

Zał. nr 3 do ZO – Oświadczenie Wykonawcy-1

Pobierz

Zał. nr 4 do ZO – Projektowane postanowienia umowy

Pobierz

Otwarcie ofert, 03.06.2026

Pobierz

Edytowano 03.06.2026

Zawiadomienie o wyniku, 03.06.2026

Pobierz

Edytowano 03.06.2026

Zawiadomienie o wyniku-sprostowanie, 09.06.2026

Pobierz

Edytowano 09.06.2026

Udostępnij

1

admin

Powiązane posty

2026-08-07

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.9/2026 „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”

Pokaż więcej

2026-08-04

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.8/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”

Pokaż więcej

2026-07-28

Zapytanie ofertowe nr DZP.ZO.7/2026 „Usługi przewozowe ambulansem pod opieką lekarza lub ratownika na rzecz SP ZOZ w Łapach”

Pokaż więcej

Comments are closed.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa używanego ambulansu sanitarnego typu B

    Dostawa kompletnego, sprawnego technicznie używanego ambulansu sanitarnego typu B wraz z wyposażeniem i dokumentacją.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Dostawa używanego ambulansu medycznego na potrzeby SP ZOZ w Łapach — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne