Wykonanie fragmentu chodnika przy ul. Żareckiej
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ul. Żarecka (od ul. Bolesława Limanowskiego w kierunku pętli tramwajowej nr 3)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Roboty budowlane polegające na wykonaniu fragmentu chodnika z kostki brukowej w Częstochowie (od ul. Bolesława Limanowskiego w stronę pętli tramwajowej nr 3). Termin realizacji: 1 miesiąc od podpisania umowy. Kryteria oceny: 60% cena, 40% okres rękojmi/gwarancji (min. 60, max 72 miesiące). Wymagane uprawnienia budowlane drogowe dla kierownika robót oraz doświadczenie w budowie chodników z kostki.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej drogowej (1 osoba)
- Doświadczenie: realizacja chodnika lub miejsc parkingowych z kostki betonowej w ciągu ostatnich 5 lat
- Gwarancja/rękojmia: minimum 60 miesięcy
Treść ogłoszenia
Wykonanie fragmentu chodnika przy ul. Żareckiej (ZP.26.2.154.2026) 20.08.2026
2026-08-20 11:34
Załączniki
2. OPIS TECHNICZNY.docx
2. OPIS TECHNICZNY.docx
15.18 KB
8. WYKAZ OSÓB.docx
8. WYKAZ OSÓB.docx
20.29 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (154) 20.08.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (154) 20.08.2026.pdf
384.38 KB
4. PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
4. PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
186.87 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
38.5 KB
3. PRZEKRÓJ POPRZECZNY.docx
3. PRZEKRÓJ POPRZECZNY.docx
254.71 KB
9. WYKAZ ROBÓT.doc
9. WYKAZ ROBÓT.doc
35 KB
7. WZÓR UMOWY.pdf
7. WZÓR UMOWY.pdf
502.81 KB
5. OŚWIADCZENIE.doc
5. OŚWIADCZENIE.doc
32 KB
6. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO.docx
6. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO.docx
401.32 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie fragmentu chodnika przy ul. Żareckiej
Roboty budowlane polegające na wykonaniu fragmentu chodnika z kostki brukowej.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.