Dostawa energii elektrycznej dla LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu
Zamawiający: LUBAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Lubań
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubań
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę energii elektrycznej dla 44 obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu na rok 2027. Zakres obejmuje taryfy C11, C12A, C23 oraz B23. Wykonawca musi posiadać koncesję Prezesa URE oraz umowę z OSD. Kluczowym elementem jest obowiązek bilansowania handlowego nadwyżek z mikroinstalacji fotowoltaicznych posiadanych przez Zamawiającego.
Kluczowe wymagania
- Aktualna koncesja Prezesa URE
- Obowiązująca umowa (GUS) z właściwym OSD
- Doświadczenie w podobnych zamówieniach w ciągu ostatnich 5 lat
- Wniesienie wadium w wysokości 21 500,00 zł
Treść ogłoszenia
Strona głównaAktualnościPrzetarg-Dostawa energii elektrycznej do obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027rPrzetarg-Dostawa energii elektrycznej do obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r20 sierpnia, 2026Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubaniu ogłasza przetarg nieograniczonynr referencyjny 2/KT/2026na wykonanie zadania pod nazwą:„Dostawa energii elektrycznej do obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r”.Termin składania ofert:07.09.2026 r. , do godz. 12.00Otwarcie ofert:07.09.2026 r., godz. 12.30w siedzibie Zamawiającego.Szczegółowe wymagania oraz dokumentację znajdziecie Państwo w poniżej zamieszczonych załącznikach.1.Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym.2.Specyfikacja Warunków Zamówienia.3.Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy.4.Załącznik nr 2 – Oświadczenia Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.5.Załącznik nr 3 – Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.6.Załącznik nr 4 – Oświadczenie o posiadaniu aktualnej umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.7.Załącznik nr 5 – Wykaz punktów poboru energii elektrycznej oraz planowane zużycie energii.Osobą do kontaktów z Wykonawcami z ramienia Zamawiającego w całym postępowaniu przetargowym jestPani Katarzyna Wysota,tel. 75 721 88 11, e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji] artykuły:Przetarg-Dostawa energii elektrycznej do obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027rczytaj więcejPrzerwa w dostawie wody ul. Warszawskaczytaj więcejW dniu 14.08.2026 r. (piątek) nasze biura będą nieczynneczytaj więcejPrzerwa w dostawie wody ul. Wrocławska, Podwale, Targowisko Miejskieczytaj więcejProfesjonalne badania wody teraz w nowych cenach!czytaj więcej
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów LPWiK Sp. z o.o. w Lubaniu
Dostawa energii elektrycznej dla 44 obiektów w taryfach C11, C12A, C23 i B23 oraz bilansowanie nadwyżek z fotowoltaiki.
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym.
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.
- Załącznik nr 5 – Wykaz punktów poboru energii elektrycznej oraz planowane zużycie energii.
- Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy.
- Załącznik nr 2 – Oświadczenia Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
- Załącznik nr 3 – Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
- Załącznik nr 4 – Oświadczenie o posiadaniu aktualnej umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.
- Aktualizacja z dnia 2026-08-28 – odpowiedź na zapytanie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.