Dostawa dewarów do przechowywania i dystrybucji ciekłego azotu oraz helu dla NCPS SOLARIS
Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kraków, NCPS SOLARIS, ul. Czerwone Maki 98
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę dewarów (pojemników) do przechowywania, transportu i dystrybucji ciekłego azotu (Część 1) oraz ciekłego helu (Część 2) dla NCPS SOLARIS w Krakowie. Przedmiotem jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń z gwarancją min. 24 miesięcy. Kryterium wyboru: 100% cena. Możliwość składania ofert na jedną lub obie części.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja na urządzenia: minimum 24 miesiące
- Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy
- Przedmiot musi być odpowiednio zabezpieczony i ubezpieczony w transporcie
- Dostawa na warunkach DAP Kraków (Incoterms 2020)
Treść ogłoszenia
Zaproszenie z dnia 20.08.2026 r. do składania ofert w postępowaniu z dziedziny nauki Opis : na dostawę dewarów do przechowywania, transportu oraz dystrybucji ciekłego azotu oraz ciekłego helu dla potrzeb Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS w podziale na 2 części Nr sprawy : 80.272.204.2026 Termin składania ofert : 01.09.2026 , godzina 11:00 Kontakt : Katarzyna Kmiecik, [adres e-mail dostępny w aplikacji], tel. 12 664 40 65 Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-20 13:03
Katarzyna Kmiecik
[0.93 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-08-20 13:03
Katarzyna Kmiecik
[0.56 MB]
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Dostawa dewarów do przechowywania, transportu oraz dystrybucji ciekłego azotu dla linii badawczej SOLCRYS
Dostawa dewarów do przechowywania, transportu i dystrybucji ciekłego azotu dla linii badawczej SOLCRYS.
Część 2: Część 2 – Dostawa dewarów do przechowywania, transportu oraz dystrybucji ciekłego helu
Dostawa dewarów do przechowywania, transportu i dystrybucji ciekłego helu dla NCPS SOLARIS.
Dokumenty (5)
- Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna
- Zaproszenie do składania ofert
- Pytanie do postępowania i odpowiedź (1)
- Modyfikacja nr 1 treści Zaproszenia do składania ofert - zmiana terminu składania ofert
- Pytania do postępowania i odpowiedzi (2+3)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.