Zakup aparatu EEG wraz z oprogramowaniem, instalacją i szkoleniem

Zamawiający: WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W OPOLU Z/S W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, Opole

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Kędzierzyn-Koźle, ul. Mikołaja Reja 2a (WOP w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający poszukuje dostawcy aparatu EEG (jednostanowiskowego) wraz z niezbędnym osprzętem (głowica, komputer, monitor, drukarka, lampa fotostymulująca, oprogramowanie DigiTrack), instalacją oraz szkoleniem dla dwóch pracowników. Wymagana jest min. 24-miesięczna gwarancja, certyfikat CE oraz instrukcje w języku polskim. Kryterium wyboru: cena (100%).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Załącznik nr 1 do AE (DOCX | 14,22KB) Zał nr 2 UMOWA na aparat EEG (PDF | 175,64KB) Zapytanie ofertowe EEG (PDF | 1,60MB) AE2400/2/26                                                                            Kędzierzyn-Koźle, 18.08.2026r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR AE/2/ 20 26 na aparat EEG dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a 47-220 Kędzierzyn-Koźle NIP 749-15-51- 479 Tryb zamówienia: Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie Regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości do 170.000 zł w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Opolu, z dnia 18.02.2026 r. znajdującego zastosowanie w przypadkach, dla których na podstawie art. 2 ust 1. pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych nie ma zastosowania. Przedmiot zamówienia: I Aparat  EEG - jednostanowiskowy 1.głowica E x G32, 2.komputer PC (Intel Core i5, Dysk SSD 1 TB, RAM 16GB, nVidia 2GB), 3.kolorowy monitor LCD o przekątnej min. 23”, 4.drukarka laserowa do druku wyników badań i fragmentów zapisów EEG, 5.lampa fotostymulująca, 6.oprogramowanie EEG DigiTrack, 7.klucz sprzętowy, 8.konsola z filtrem przeciwprzepięciowym, 9.okablowanie systemu, 10.statywy i profesjonalne uchwyty do stymulatora i głowicy, 11.czepek do badań EEG, 12.instrukcja obsługi w języku polskim. II. Oprogramowanie EEG do analiz i opisu badań EEG. III. Dostawa i instalacja. IV. Szkolenie pracowników Zamawiającego . Gwarancja: - minimum 24 miesiące. Sposób, miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta powinna zawierać: 2.1 dane wykonawcy, 2.2 oferowany przedmiot zamówienia, 2.3 cenę netto i brutto, podaną z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w  następujący sposób:. Cena netto …….. Podatek VAT ……. Cena brutto  …….. Cena oferty winna obejmować wszystkie koszty realizacji przedmiotu zamówienia określonego w niniejszym zapytaniu ofertowym, w tym również wszelkie koszty towarzyszące wykonaniu zamówienia oraz wszelkie opłaty i podatki. 2.4 proponowany okres gwarancji, 2.5 czas realizacji zamówienia, 2.6 oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu wg załącznika nr 1. Oferty złożyć można w siedzibie Zamawiającego: indywidualnie w sekretariacie, przesłać pocztą tradycyjną lub też drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] . Na kopercie z ofertą lub przy wyborze metody elektronicznej – proszę o dopisek/nadanie tematu wiadomości: „oferta na aparat EEG” oraz informację telefoniczną o wysyłce oferty i potwierdzenie w sekretariacie wydruku w/w oferty tel. 77/483 77 32 do dnia 04.09.2026r. do godz. 10:00 . Otwarcie ofert nastąpi w obecności Wykonawców, którzy zechcą przybyć w dniu 04.09.2026r. o godz. 10:10 , do siedziby Zamawiającego-sala konferencyjna. 5.    Wymagania Zamawiającego: -      oferowany sprzęt powinien posiadać certyfikaty CE, instrukcje w j. polskim oraz być dopuszczony do stosowania w Polsce, -      termin płatności min. 14 dni od dnia dostawy, -      czas realizacji zamówienia maksymalnie 6 tygodni od dnia zawarcia umowy. 6. Kryteria oceny ofert (wyboru wykonawcy) Nr: Nazwa kryterium: Waga: 1 Cena 100 7.  Udzielenie zamówienia Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w niniejszym zapytaniu i została oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o podane wyżej kryteria oceny ofert. Zamawiający może unieważnić postępowanie na każdym jego etapie bez podania przyczyny. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający jednocześnie zawiadomi Wykonawców, którzy złożyli oferty, o wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę (firmę), albo imię i nazwisko, siedzibę albo adres zamieszkania i adres Wykonawcy, którego ofertę wybrano. Ogłoszenie zawierające informacje wskazane w pkt 3 Zamawiający umieści na stronie internetowej oraz w miejscu publicznie dostępnym w swojej siedzibie głównej. 8.         Sposób kontaktowania się z Zamawiającym Osobą udzielającą informacji w zakresie niniejszego zapytania ofertowego jest: Bożena Wolińska : - tel. 77 4837732 lub 789462403, - email:  [adres e-mail dostępny w aplikacji] 9.         Istotne postanowienia umowy Wzór umowy stanowi Załącznik nr 2. 10.       Wykluczenie z udziału w postępowaniu 1.  Zamawiający wykluczy Wykonawcę, który jest powiązany z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na: a. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej; b. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji; c. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika; d. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli. Zamawiający, w celu potwierdzenia braku powiązań osobowych lub kapitałowych, wymaga przedłożenia przez Wykonawcę oświadczenia (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego). 11.          INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Ochrona danych osobowych osób fizycznych i klauzula informacyjna z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „rozporządzeniem 2016/679”. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych zbieranych i przetwarzanych w celu wyboru wykonawcy, zawarcia umowy oraz realizacji umowy jest Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Tel. 77 4837732 lub kom. 789462403,  e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] , Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom oraz podmiotom upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo wglądu do treści tych danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla wyboru wykonawcy, zawarcia umowy oraz realizacji umowy. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku, gdy przed zawarciem umowy zgłoszenie żądania ograniczenia  przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679 wpływa na zmianę treści złożonej oferty, w sposób mający lub mogący mieć wpływ na wynik postępowania, zamawiający odrzuca ofertę zawierającą dane osobowe, których przetwarzanie ma zostać ograniczone. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit c rozporządzenia 2016/679. Okres przetwarzania danych jest zgodny z kategorią archiwalną dokumentacji postępowania. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych – [adres e-mail dostępny w aplikacji] , tel. 77 4837732. W przypadku przekazywania Zamawiającemu danych osobowych w sposób inny niż od osoby, której dane dotyczą, Wykonawca zobowiązany jest do podania osobie, której dane dotyczą informacji, o których mowa w art. 14 rozporządzenia 2016/679 Sporządził dn. 18.08.2026r.                                           Zatwierdził  dn. 18.08.2026r. Bożena Wolińska                                                               Dyrektor WOMP  lek. Maciej Mroczek

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Aparat EEG - jednostanowiskowy wraz z osprzętem i usługami

    Dostawa aparatu EEG, głowicy, komputera, monitora, drukarki, lampy fotostymulującej, oprogramowania DigiTrack, akcesoriów, instalacji oraz szkolenia pracowników.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień