Modernizacja sali konferencyjnej

Zamawiający: WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W OPOLU Z/S W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, Opole

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kędzierzyn-Koźle
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę sprzętu audiowizualnego (projektor, ekran, nagłośnienie, mikrofony, szafa rack) wraz z montażem, konfiguracją, programowaniem oraz przeszkoleniem pracowników. Zamawiający dopuszcza modele lepsze lub porównywalne do wskazanych. Kluczowe wymagania: certyfikaty CE, instrukcje po polsku, 2 lata gwarancji na sprzęt i 5 lat na montaż/programowanie.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertowe - modernizacja sali konferenccyjnej (PDF | 266,45KB) Zał nr 2 UMOWA na modernizację sali konferencyjnej (PDF | 177,98KB) Załącznik nr 1 do AE (PDF | 200,88KB) AE2400/3/2                                                                                                                                                    Kędzierzyn-Koźle, 20.08.2026r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR AE/3/ 20 26 na modernizację Sali konferencyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a 47-220 Kędzierzyn-Koźle NIP 749-15-51- 479 Tryb zamówienia: Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie Regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości do 170.000 zł w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Opolu, z dnia 18.02.2026 r. znajdującego zastosowanie w przypadkach, dla których na podstawie art. 2 ust 1. pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych nie ma zastosowania. Przedmiot zamówienia: Modernizacja Sali konferencyjnej obejmująca: dostawę sprzętu audiowizualnego: projektor laserowy (Sony, model PHZ61) uchwyt do projektora (Suprema Universal) ekran projekcyjny z napinaczami, powierzchnia projekcyjna  minimum. 300cm z zachowaniem proporcji 4:3, 16:10, 16:9 (Suprema) bezprzewodowy Relay do uruchamiania ekranu projekcyjnego (Suprema) Slimline HD BaseT TM Transmitter 1080p to 70m (4K 60Hz 4:2:0 up to 40m), Bi directional IR, Bi-directional PoC (Blustream) wzmacniacz 1 - kanałowy cyfrowy (klasa D) o łącznej mocy 120W (BIAMP) procesor DSP I/O z 4 wejściami analogowymi, 4 wyjściami analogowymi, 8 konfigurowalnymi kanałami audio USB, 32x32 kanałami Dante i technologią AEC (wszystkie 4 wejścia), (BIAMP) programowalny kontroler ścienny z ekranem dotykowym (BIAMP) podstawka do panelu  (BIAMP) kolumny naścienne 4 szt. (BIAMP) zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami do ręki kompatybilna ładowarka na dwa nadajniki do ręki i bodypack w różnych konfiguracjach zasilacz obsługujący do pięciu ładowarek GSM4210PX-100EUS-M4250-8G2XF-POE+ szafa RACK komplet, przyłącze multimedialne laserowy pilot do prezentacji Logitech R500s okablowanie połączeniowe i akcesoria montażowe Zamawiający dopuszcza oferty lepszych lub porównywalnych modeli sprzętu. montaż, konfigurację i programowanie - obejmujące doprowadzenie instalacji elektrycznej w korytkach naściennych do miejsc instalacji sprzętu, montaż sprzętu w wybranych miejscach, konfiguracje i programowanie przeszkolenie pracowników Zamawiającego gwarancje: - 2 lata na sprzęt, - 5 lat na montaż i programowanie. Sposób, miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta powinna zawierać: 2.1 dane wykonawcy, 2.2 oferowany przedmiot zamówienia z podaniem cen jednostkowych oferowanego sprzętu audiowizualnego oraz dodatkowych usług zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, 2.3 projekt montażu sprzętu audiowizualnego (rysunek Sali konferencyjnej z zaznaczonymi miejscami montażu sprzętu i poprowadzeniem okablowania), 2.4 łączną cenę  netto i brutto, podaną z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w  następujący sposób:. Cena netto …….. Podatek VAT ……. Cena brutto  …….. Cena oferty winna obejmować wszystkie koszty realizacji przedmiotu zamówienia określonego w niniejszym zapytaniu ofertowym, w tym również wszelkie koszty towarzyszące wykonaniu zamówienia oraz wszelkie opłaty i podatki. 2.5 proponowany okres gwarancji, 2.6 czas realizacji zamówienia, 2.7 oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu wg załącznika nr 1. Oferty złożyć można w siedzibie Zamawiającego: indywidualnie w sekretariacie, przesłać pocztą tradycyjną lub też drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] . Na kopercie z ofertą lub przy wyborze metody elektronicznej – proszę o dopisek/nadanie tematu wiadomości: „Audio oferta” oraz informację telefoniczną o wysyłce oferty i potwierdzenie w sekretariacie wydruku w/w oferty tel. 77/483 77 32 do dnia 04.09.2026r. do godz. 10:00 . Otwarcie ofert nastąpi w obecności Wykonawców, którzy zechcą przybyć w dniu 04.09.2026r. o godz. 10:10 , do siedziby Zamawiającego-sala konferencyjna. 5.    Wymagania Zamawiającego: -      oferowany sprzęt powinien posiadać certyfikaty CE, instrukcje w j. polskim oraz być dopuszczony do stosowania w Polsce, -      termin płatności min. 7 dni od dnia dostawy, -      czas realizacji zamówienia maksymalnie 6 tygodni od dnia zawarcia umowy. 6. Kryteria oceny ofert (wyboru wykonawcy) Nr: Nazwa kryterium: Waga: 1 Cena 100 7.  Udzielenie zamówienia Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w niniejszym zapytaniu i została oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o podane wyżej kryteria oceny ofert. Zamawiający może unieważnić postępowanie na każdym jego etapie bez podania przyczyny. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający jednocześnie zawiadomi Wykonawców, którzy złożyli oferty, o wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę (firmę), albo imię i nazwisko, siedzibę albo adres zamieszkania i adres Wykonawcy, którego ofertę wybrano. Ogłoszenie zawierające informacje wskazane w pkt 3 Zamawiający umieści na stronie internetowej oraz w miejscu publicznie dostępnym w swojej siedzibie głównej. 8.         Sposób kontaktowania się z Zamawiającym Osobą udzielającą informacji w zakresie niniejszego zapytania ofertowego jest: Piotr Peljan : - tel. 77 4837732 w 154 - email: [adres e-mail dostępny w aplikacji] 9.         Istotne postanowienia umowy Wzór umowy stanowi Załącznik nr 2. 10.       Wykluczenie z udziału w postępowaniu 1.  Zamawiający wykluczy Wykonawcę, który jest powiązany z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na: a. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej; b. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji; c. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika; d. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli. Zamawiający, w celu potwierdzenia braku powiązań osobowych lub kapitałowych, wymaga przedłożenia przez Wykonawcę oświadczenia (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego). 11.          INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Ochrona danych osobowych osób fizycznych i klauzula informacyjna z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „rozporządzeniem 2016/679”. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych zbieranych i przetwarzanych w celu wyboru wykonawcy, zawarcia umowy oraz realizacji umowy jest Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Tel. 77 4837732 lub kom. 789462403,  e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] , Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom oraz podmiotom upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo wglądu do treści tych danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla wyboru wykonawcy, zawarcia umowy oraz realizacji umowy. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Osobom, które w ofercie podały swoje dane osobowe przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku, gdy przed zawarciem umowy zgłoszenie żądania ograniczenia  przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679 wpływa na zmianę treści złożonej oferty, w sposób mający lub mogący mieć wpływ na wynik postępowania, zamawiający odrzuca ofertę zawierającą dane osobowe, których przetwarzanie ma zostać ograniczone. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit c rozporządzenia 2016/679. Okres przetwarzania danych jest zgodny z kategorią archiwalną dokumentacji postępowania. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych – [adres e-mail dostępny w aplikacji] , tel. 77 4837732. W przypadku przekazywania Zamawiającemu danych osobowych w sposób inny niż od osoby, której dane dotyczą, Wykonawca zobowiązany jest do podania osobie, której dane dotyczą informacji, o których mowa w art. 14 rozporządzenia 2016/679 Sporządził dn. 20.08.2026r.                                           Zatwierdził  dn. 20.08.2026r. Bożena Wolińska                                                      Dyrektor WOMP   lek. Maciej Mroczek

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Modernizacja Sali konferencyjnej

    Dostawa sprzętu AV (projektor, ekran, nagłośnienie, mikrofony, szafa rack) wraz z montażem, konfiguracją i przeszkoleniem.

    Kędzierzyn-Koźle

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Modernizacja sali konferencyjnej — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne