Dostawa i montaż koszy w obrębie fontanny Cosmopolis oraz na placu 4 Czerwca 1989 roku
Zamawiający: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA, Toruń (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet miasta Toruń 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Toruń (fontanna Cosmopolis oraz plac 4 Czerwca 1989 roku)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dostawa i montaż 11 sztuk koszy ulicznych ze stopu aluminium (kolor RAL 7021, półmatowy) w Toruniu. Kosze muszą posiadać popielnicę, dwa otwory wrutowe, wewnętrzny wkład oraz tabliczkę z napisem „Gmina Miasta Toruń”. Montaż na istniejących fundamentach betonowych. Kryterium wyboru: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. dwie realizacje o wartości min. 20 000 zł brutto każda w ciągu ostatnich 3 lat
- Dołączenie referencji dotyczących podobnego zakresu robót
- Dołączenie kopii wpisu do CEIDG lub KRS
- Przedłożenie karty technicznej/opisu technicznego urządzenia z rysunkiem i zdjęciem
Treść ogłoszenia
Szczegóły
Zamówienie na
Wydział Środowiska i Ekologii Urzędu Miasta Torunia, zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż koszy w obrębie fontanny Cosmopolis oraz na placu 4 Czerwca 1989 roku”.
Status zamówienia
aktualne
Nr sprawy
WŚiE.7021.21.2026LG
Zamawiający
Urząd Miasta Torunia
Tryb zamówienia
zapytanie ofertowe
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Wartość zamówienia
do 170 000 zł netto
Termin składania ofert
28.08.2026
godz. 12:00
Sposób składania ofert
papierowo lub e-mail
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż koszy w obrębie fontanny Cosmopolis oraz na placu 4 Czerwca 1989 roku
Dostawa i montaż 11 sztuk koszy ulicznych ze stopu aluminium w Toruniu.
Dokumenty (6)
- Formularz ofertowydocx17 kB
- Załącznik nr 1pdf330 kB
- Załącznik nr 2pdf571 kB
- Zapytanie ofertowedocx28 kB
- Załącznik nr 3docx496 kB
- Informacja o wyborzedocx15 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.