Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i przepompowni w Zapolu - Lipnym Borze
Zamawiający: Urząd Gminy Niwiska, Niwiska (województwo podkarpackie)
Budżet gminy Niwiska 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Zapole - Lipny Bór
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej i tłoczonej) wraz z budową przepompowni ścieków oraz przyłączami w miejscowości Zapole - Lipny Bór. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym. Wymagane wadium w wysokości 15 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 15 000,00 zł
- Złożenie oferty przez Platformę e-Zamówienia
- Podpis elektroniczny (podpis zaufany lub osobisty) na dokumentach
Treść ogłoszenia
1) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłoczonej wraz z przepompownią ścieków sanitarnych i przyłączami kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zapole – Lipny Bór 4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efde82e4-5601-47b2-a54a-3ab13199cff7 5.) Numer ogłoszenia: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] 6.) Wersja ogłoszenia: 01 7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20 8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 9.) Numer planu postępowań w BZP: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P 10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zapole 11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 12.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 13.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy 14.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Pliki do pobrania: Ogłoszenie o zamówieniu - SI.271.11.2026.pdf Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.11.2026.pdf Załączniki do SWZ - SI.271.11.2026.zip
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłoczonej wraz z przepompownią ścieków sanitarnych i przyłączami kanalizacji sanitarnej w Zapolu - L
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej i tłoczonej), budowa przepompowni ścieków oraz wykonanie przyłączy kanalizacyjnych.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu OSP.271.2.2026.pdfpdf
- załączniki do SWZ OSP.271.2.2026.7zzip
- Ogłoszenie o zamówieniu - SI.271.11.2026.pdfpdf
- Specyfikacja warunków zamówienia - SI.271.11.2026.pdfpdf
- Załączniki do SWZ - SI.271.11.2026.zipzip
- Odpowiedz nr 1 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 2 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 3 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 4 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Załącznik Nr 5 - Przedmiar robót - po zmianie 27.08.2026 r.zip - AKTUALNEzip
- Odpowiedz nr 5 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 7 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 8 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 28-08-2026r.pdfpdf
- SWZ SI.271.10.2026 po zmianie - 28-08-2026r.pdfpdf
- Odpowiedz nr 6 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.11.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.