Dostawa pomocy dydaktycznych dla Żłobka Gminnego „PUCHATEK” w Wojcieszkowie
Zamawiający: URZĄD GMINY WOJCIESZKÓW, Wojcieszków (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wojcieszków, ul. Parkowa 1 (Żłobek Gminny „PUCHATEK")
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup i dostawa zestawu pomocy dydaktycznych (m.in. koce piknikowe, ścieżka sensoryczna, rowerki biegowe, domki, tunele, zabawki do bujania) dla Żłobka Gminnego „PUCHATEK”. Przedmiotem jest dostawa elementów nie związanych z gruntem w ramach programu „Aktywne place zabaw” 2026. Kryterium wyboru to cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Dostawa towarów fabrycznie nowych, kompletnych i wolnych od wad
- Zabawki przenoszące ciężar dziecka nie mogą podlegać Normie PN-EN 71-8
- Wszystkie zabawki muszą posiadać oznaczenie CE
- Dostarczenie instrukcji, deklaracji zgodności, certyfikatów i kart gwarancyjnych
- Wykonanie zamówienia bez udziału podwykonawców
Treść ogłoszenia
data ogłoszenia: 2026-07-02
termin składania ofert: 2026-07-09 23:59
załączniki: Pobierz wszystkie
Zapytanie Ofertowe nr ING.271.1.8.2026.GB
213 KB
pobrano: 39 razy
Załącznik nr 1 _Formularz ofertowy
docx
175 KB
pobrano: 33 razy
Załącznik nr 2_Projekt umowy
287 KB
pobrano: 34 razy
Informacja o unieważnieniu postępowania
28,7 KB
pobrano: 28 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa pomocy dydaktycznych
Dostawa zestawu pomocy dydaktycznych i zabawek (m.in. ścieżka sensoryczna, rowerki, domki, tunele, koce) do żłobka.
Dokumenty (8)
- Informacja o unieważnieniu postępowaniapdf
- informacja_o_uniewaznieniu.pdf?download=1pdf
- Zapytanie Ofertowe nr ING.271.1.8.2026.GBpdf
- ing.271.1.8.2026.gb_zapytanie_ofertowe.pdf?download=1pdf
- Załącznik nr 1 _Formularz ofertowydocx
- zalacznik_nr_1_formularz_ofertowy.docx?download=1docx
- Załącznik nr 2_Projekt umowypdf
- zalacznik_nr_2_projekt_umowy.pdf?download=1pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.