Sukcesywna dostawa oleju napędowego/lekkiego dla statku rybackiego Baltica GDY 100
Zamawiający: mirgdynia (ezamawiajacy.pl)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Port Dalmor S.A. Gdynia, Statek Baltica, ul. Hryniewieckiego 10
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę paliwa (oleju napędowego/lekkiego) dla statku rybackiego Baltica GDY 100 w Gdyni. Realizacja przewidziana na 12 miesięcy, z rozpoczęciem między 10.10.2026 r. a 15.11.2026 r. Kryterium wyboru: 100% cena. Wymagane wadium w wysokości 15 000 zł oraz posiadanie koncesji na sprzedaż paliw ciekłych.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 15 000,00 zł
- Aktualna koncesja na sprzedaż paliw ciekłych (URE)
- Doświadczenie: min. 2 dostawy paliwa (min. 300 t/rok każda) dla statku min. 500 BRT o wartości min. 900 000 zł każda w ciągu ostatnich 3 lat
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: PN/36/FZP/DE/2026
Numer postępowania PN/36/FZP/DE/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Sukcesywna dostawa oleju napędowego/lekkiego dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY 100
Sukcesywna dostawa paliwa (oleju napędowego/lekkiego) dla statku rybackiego Baltica GDY 100.
Dokumenty (17)
- SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA_olej BALTICA 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ - JEDZ.zipzip
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5 k i art.7.docxdocx
- Załącznik nr 4 - Wzór umowy_PN36.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz dostaw.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - FORMULARZ OFERTY.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ – Zobowiązanie podmiotów trzecich.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie art. 117.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie o aktualności JEDZ.docxdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie grupa kapitałowa.docxdocx
- załącznik nr 11 do SWZ - stawka VAT 0%.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA_olej BALTICA 2026-2027_modyf20260826.pdfpdf
- Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia_modyf.20260826.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - FORMULARZ OFERTY_modyf20260826.docxdocx
- odpowiedzi na pytania do SWZ.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.