Sprzedaż nieruchomości zabudowanej (działka nr 1027/39, obręb Glinica)
Zamawiający: URZĄD GMINY CIASNA, Ciasna
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Glinica, obręb 1, działka nr 1027/39
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Glinica. Przedmiotem jest działka o powierzchni 0,0741 ha z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. użytkowej 157,16 m². Budynek wymaga remontu. Przetarg odbędzie się 24.09.2026 r. w Ciasnej. Cena wywoławcza: 227 800,00 zł netto.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w wysokości 23 000,00 zł do dnia 21.09.2026 r.
- Obecność na przetargu w dniu 24.09.2026 r.
- Przedłożenie dokumentów potwierdzających tożsamość/status prawny
- Wniesienie wadium pod rygorem braku możliwości udziału
Treść ogłoszenia
Ciasna, dnia 13.08.2026 r.
RGK.GG.6840.4.2026Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonymWójt Gminy Ciasna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Ciasna położonej na karcie mapy 1 obrębu Glinica, oznaczonej geodezyjnie jako działka Nr 1027/39 o powierzchni 0,0741 ha, zapisana...
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości zabudowanej (działka nr 1027/39)
Sprzedaż działki o pow. 0,0741 ha z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (157,16 m²) w miejscowości Glinica.
Dokumenty (4)
- Skan podpisanego ogłoszeniapdf
- zał - umowa o ustaleniu wielko ci udziałów (2)doc
- zgoda małżonkadoc
- ZGODA przetargdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.