Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Ostrołęckiego w sezonie zimowym 2026/2027
Zamawiający: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Powiat Ostrołęcki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w powiecie ostrołęckim w sezonie 2026/2027. Postępowanie podzielone na części (I, II, III), dla których wymagane jest wadium w wysokości 5 000 zł na każdą część. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę [link dostępny w aplikacji] przy użyciu podpisu kwalifikowanego.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 5 000,00 zł netto za każdą część (I, II, III)
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
- Zaświadczenia z US i ZUS (nie starsze niż 3 miesiące)
- Odpis z KRS lub CEIDG (nie starszy niż 3 miesiące)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część I
Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2026/2027.
Część 2: Część II
Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2026/2027.
Część 3: Część III
Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2026/2027.
Dokumenty (6)
- Kosztorysy ofertowe.zipzip
- Projekt Planu Operacyjnego ZUD 2026-2027.zipzip
- 2. Załącznik Nr 2 - JEDZ.docdoc
- Załączniki do SWZ w formie edytowalnej.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu-2026-OJS161-00579708-pl.pdfpdf
- 3. SWZ - PN - ZUD.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.