Dostawa benzyny lotniczej AKI 93 dla OKL PANS w Chełmie
Zamawiający: panschelm (ezamawiajacy.pl)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Depułtycze Królewskie (lotnisko), gm. Chełm
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę 250 000 litrów benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) na potrzeby OKL PANS. Realizacja na terenie lotniska w Depułtyczach Królewskich (gm. Chełm). Termin realizacji: od podpisania umowy do 31.12.2027 r. lub do wyczerpania ilości/wartości. Brak wadium. Wymagana koncesja na obrót paliwami ciekłymi.
Kluczowe wymagania
- Koncesja na obrót paliwami ciekłymi (zgodnie z Prawem energetycznym)
- Brak wadium
- Podpis kwalifikowany elektroniczny (zalecany format PAdES)
- Złożenie oświadczenia JEDZ/ESPD
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: K-ZP.26.3.02.2026
Numer postępowania K-ZP.26.3.02.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa benzyny lotniczej AKI 93
Dostawa 250 000 litrów benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) na potrzeby OKL PANS.
Dokumenty (10)
- 02 SWZ_przetarg nieograniczony.pdfpdf
- 03 Załącznik nr 1 do SWZ - PPU.pdfpdf
- 04 Wzor_zalacznika_do_faktury_AKI93_par5_ust11.docxdocx
- 05 Załącznik nr 2 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- 06 Załącznik nr 3 do SWZ - formularz oferty - wzór.docxdocx
- 07 Załącznik nr 4 do SWZ - formularz cenowy.docdoc
- 08 Załącznik nr 6 do SWZ - wzór oświadczenia o wykluczeniu.docxdocx
- 09 Załącznik nr 7 do SWZ - wzór ośw. Wykonawców wspólnie ub. się o udzielenie zamówienia.docxdocx
- 10 Załącznik nr 8 do SWZ - wzór oświadczenia w zakresie grupy kapitałowej.docxdocx
- 11 Załącznik nr 9 do SWZ - wzór oświadczenia o aktualności.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.