Koncepcja parkingu przy ul. Solnej
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- ul. Solna, Kielce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie koncepcji projektowej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym lub projektu budowlanego dla obiektu kubaturowego (garaż podziemny min. 800 m², powyżej 20 miejsc postojowych, konstrukcja żelbetowa). Realizacja w terminie do 5 miesięcy od zawarcia umowy.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 000,00 zł
- Doświadczenie: realizacja w ciągu ostatnich 5 lat koncepcji/projektu obiektu kubaturowego z garażem podziemnym (min. 800 m², >20 miejsc)
- Kwalifikacje: uprawnienia architekta lub inżyniera budownictwa
- Zakaz łączenia funkcji projektanta i projektanta konstrukcji (brak dopuszczenia łączenia funkcji z pkt 2.1 i 2.2)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Postępowanie w trybie podstawowym - opracowanie koncepcji architektonicznej oraz PFU dla inwestycji pn.: "Budowa parkingu wielopoziomowego z kondygnacją podziemną jako obiektu zbiorowej ochrony przy ul. Solnej w Kielcach"
Pozostałe dokumenty zamówienia dostępne są na stronie prowadzonego postępowania (platforma e-Zamówienia), pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 144.61 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
Redaktor:
Jacek Bulak
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
21-08-2026
Data publikacji:
21-08-2026 13:27
Data aktualizacji:
21-08-2026 13:27
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Koncepcja parkingu przy ul. Solnej
Opracowanie koncepcji projektowej z programem funkcjonalno-użytkowym lub projektu budowlanego dla obiektu z garażem podziemnym.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.