Organizacja i przeprowadzenie wydarzenia 'Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii'
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kielce (proponowany Parking Exbud Arena)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na organizację wydarzenia kulturalno-edukacyjnego w Kielcach. Zakres obejmuje zapewnienie min. 25 zabytkowych autobusów (m.in. Jelcz 043, Autosan H9, Solaris I gen.), obsługę kierowców, obsługę techniczną, porządkową oraz wystawę pojazdów. Realizacja w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025. Kryterium wyboru: 100% cena brutto.
Kluczowe wymagania
- Sprawność techniczna i dopuszczenie pojazdów do ruchu
- Wykwalifikowana kadra kierowców z uprawnieniami
- Zapewnienie obsługi technicznej i porządkowej
- Brak podstaw do wykluczenia (m.in. ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę)
- Oświadczenie o posiadaniu doświadczenia i potencjału technicznego
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Zaproszenie do składania ofert na organizację i przeprowadzenie wydarzenia pod nazwą „Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii" realizowanego i finansowanego w ramach Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego 2025
Załączniki
Zaproszenie do składania ofert
PDF | 4.26 MB
Formularz oferty do zaproszenia Parada Autobusów
DOCX | 71.79 KB
Umowa zlecenie organizacja Parady Autobusów wraz z OPZ
PDF | 373.22 KB
Załącznik nr 3 do umowy - protokół odbioru końcowego
PDF | 123.33 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Zboch - Dyrektor Biura Mobilności
Redaktor:
Karolina Pakuła
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
21-08-2026
Data publikacji:
21-08-2026 12:42
Data aktualizacji:
21-08-2026 12:42
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja i obsługa wydarzenia 'Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii'
Kompleksowa organizacja parady zabytkowych autobusów oraz wystawy pojazdów.
Dokumenty (4)
- Formularz oferty do zaproszenia Parada Autobusów
- Umowa zlecenie organizacja Parady Autobusów wraz z OPZ
- Załącznik nr 3 do umowy - protokół odbioru końcowego
- Zaproszenie do składania ofert
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.