Świadczenie usługi przygotowania i dostarczenia gorącego posiłku dla uczniów SP nr 190 w Łodzi
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 IM. J.IWASZKIEWICZA W ŁODZI, Łódź
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łódź, ul. Malczewskiego 37/47 (Szkoła Podstawowa nr 190)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do prowadzenia kuchni szkolnej i dostarczania dwudaniowych obiadów z napojem dla uczniów (ok. 220 posiłków dziennie) od września 2026 r. Usługa realizowana jest w kuchni szkoły przy użyciu jej zaplecza. Wykonawca musi zapewnić własne wyposażenie (zmywarka, naczynia) oraz pokryć koszty czynszu i mediów. Umowa na max. 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 3 usługi dostarczania min. 100 obiadów do placówek oświatowych (każda min. 6 miesięcy) w ciągu ostatnich 5 lat
- Wpis do rejestru zakładów podlegających kontroli Sanepidu
- Przedłożenie przykładowego jadłospisu na 15 dni (zgodnego z normami gramatury i Rozporządzeniem MZ)
- Zapewnienie wyposażenia kuchni (m.in. zmywarka-wyparzarka, naczynia)
- Pokrycie kosztów czynszu (ok. 1040 zł + VAT) i mediów (ok. 3 tys. zł brutto)
- Obowiązek zachowania próbek żywieniowych i odbioru resztek
Treść ogłoszenia
dodano 21-08-2026
Opis
Zapytanie ofertowe
[.docx 194.20 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
[.docx 33.43 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 2 - Oświadczenie składane w związku z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
[.docx 15.83 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 3 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie wykonawców o braku powiązań kapitałowych lub osobowych
[.docx 14.41 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 4 - Przykładowy jadłospis
[.docx 14.54 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna kontrahenci
[.docx 18.65 kB]
(dodano 21-08-2026)
załącznik nr 6 - Wzór umowy najmu
[.doc 70.50 kB]
(dodano 21-08-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usługi przygotowania i dostarczenia gorącego posiłku
Przygotowanie i wydawanie dwudaniowych obiadów z napojem dla uczniów (ok. 220 porcji dziennie) w kuchni szkoły.
Dokumenty (7)
- załącznik nr 1 - Formularz ofertowydocx
- załącznik nr 2 - Oświadczenie składane w związku z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania…docx
- załącznik nr 3 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie wykonawców o braku powiązań kapitałowych lub osobowychdocx
- załącznik nr 4 - Przykładowy jadłospisdocx
- załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna kontrahencidocx
- załącznik nr 6 - Wzór umowy najmudoc
- Zapytanie ofertowedocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.