Usługa udzielenia pożyczki odnawialnej dla SPZOZ Bychawa
Zamawiający: spzozbychawa (ezamawiajacy.pl), Bychawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Bychawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje instytucji finansowej do udzielenia pożyczki odnawialnej z limitem do 5 mln zł na okres 12 miesięcy (od 07.09.2026 r.). Koszt to WIBOR 1M + stała marża oraz prowizja. Zabezpieczeniem ma być weksel in blanco z deklaracją wekslową. Postępowanie prowadzone jest w trybie wyłączonym z PZP.
Kluczowe wymagania
- Weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową jako zabezpieczenie
- Złożenie wzoru umowy oraz wzoru weksla do oferty
- Złożenie aktualnego odpisu z rejestru lub zaświadczenia o wpisie do ewidencji
- Dokumentacja reprezentacji osób uprawnionych do reprezentowania
- Złożenie oferty przez Platformę Zakupową
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZPZ.243.5.3.2026
Numer postępowania ZPZ.243.5.3.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa udzielenia pożyczki odnawialnej z limitem do 5.000.000,00 zł
Udzielenie pożyczki odnawialnej z limitem do 5 mln zł na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (4)
- Zaproszenie do złożenia oferty.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 Formularz ofertowy.docdoc
- Dokumenty finansowe.7z7z
- Odpowiedzi z dnia 24.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.