Zapytanie ofertowe (postępowanie wyłączone z PZP)
Zamawiający: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INOWROCŁAW, Złotniki Kujawskie (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego otwartego, wyłączonego z przepisów PZP. Dokumentacja zawiera jedynie instrukcję techniczną obsługi platformy zakupowej Market Planet ([link dostępny w aplikacji]) dotyczącą sposobu składania ofert, podpisywania dokumentów (podpis kwalifikowany, e-dowód, profil zaufany) oraz wypełniania formularzy JEDZ/ESPD.
Kluczowe wymagania
- Rejestracja konta na platformie [link dostępny w aplikacji]
- Możliwość podpisania dokumentów podpisem kwalifikowanym, e-dowodem lub Profilem Zaufanym
- Wypełnienie formularza JEDZ/ESPD (jeśli wymagany w konkretnym postępowaniu)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.4.24.2026
Numer postępowania ZZP.271.4.24.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Przedmiot zamówienia nie został określony w udostępnionej instrukcji
Dokument zawiera wyłącznie instrukcję techniczną składania ofert na platformie elektronicznej.
Dokumenty (6)
- zapytanie ofertowe -opis pz - magazyn OC R.36.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docxdocx
- Załacznik nr 3 - dokumentacja projektowa.zipzip
- Załącznik nr 1a do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdfpdf
- Zmiana zapytania ofertowego 31.08.2026.pdfpdf
- ZAKTUALIZOWANY Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.