Budowa drogi gminnej nr 115767L w miejscowości Wólka Kańska
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W CHEŁMIE, Chełm
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Wólka Kańska, gmina Rejowiec Fabryczny (powiat chełmski)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie administracyjne w sprawie wydania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Przedmiotem jest budowa drogi gminnej klasy D (dojazdowej) o długości 253,50 mb w miejscowości Wólka Kańska (gm. Rejowiec Fabryczny). Inwestycja obejmuje budowę jezdni o szerokości 3,5 mb, poboczy gruntowych oraz rozbiórkę kolidujących ogrodzeń.
Kluczowe wymagania
- Wszczęcie postępowania administracyjnego w trybie ZRID
Treść ogłoszenia
tytuł: Obwieszczenie -zawiadomienie Starosty Chełmskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie drogi gminnej nr 115767L w msc. Wólka Kańska gm. Rejowiec Fabryczny
znak: AB.6740.4.7.2026
status: Obowiązujący
data utworzenia: 2026-06-29
obowiązujący: 2026-07-01 - 2026-07-15
opis: Obwieszczenie -zawiadomienie Starosty Chełmskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie drogi gminnej nr 115767L w msc. Wólka Kańska gm. Rejowiec Fabryczny
plik: Plik źródłowy
57,4 KB
pobrano: 8 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa drogi gminnej nr 115767L w msc. Wólka Kańska
Budowa drogi gminnej klasy D o długości 253,50 mb wraz z poboczami i zjazdami.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.