Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do szkół na terenie Gminy Skierbieszów
Zamawiający: URZĄD GMINY SKIERBIESZÓW, Skierbieszów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Skierbieszów (Skierbieszów, Dębowiec)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa dowożenia uczniów z miejsca zamieszkania do szkół i z powrotem na terenie Gminy Skierbieszów (Skierbieszów, Dębowiec) w roku szkolnym 2026/2027. Wymagane doświadczenie w dowozie uczniów (min. 80 tys. zł netto) oraz zapewnienie odpowiedniego wyposażenia pojazdów (min. 1 autobus na trasę).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. jedna usługa dowozu uczniów o wartości min. 80 000 zł netto w ciągu ostatnich 3 lat
- Wyposażenie: minimum 1 autobus na każdą trasę, zapewniający miejsca dla wszystkich pasażerów
- Kierowcy i opiekunowie: nie mogą być karani, muszą posiadać odpowiednie uprawnienia (w tym do kierowania ruchem w razie potrzeby)
- Opiekunowie: posiadanie uprawnień do wykonywania czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym
Treść ogłoszenia
tytuł: Zapytanie ofertowe na „Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do szkół na terenie Gminy Skierbieszów”
data utworzenia: 2026-07-16
plik: Plik źródłowy
2,5 MB
pobrano: 52 razy
załączniki: Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
docx
43,5 KB
pobrano: 31 razy
Załącznik nr 2 - Projekt umowy
docx
41 KB
pobrano: 15 razy
Załącznik nr 3 - Oświadczenie o braku powiązań osobowych i kapitałowych z Zamawiającym
doc
43,5 KB
pobrano: 19 razy
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - 30.07.2026r.
256 KB
pobrano: 36 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do szkół na terenie Gminy Skierbieszów
Usługa dowożenia uczniów z miejsca zamieszkania do szkół i ze szkół do miejsca zamieszkania na terenie Gminy Skierbieszów.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.