III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 2970 obręb Skierbieszów
Zamawiający: URZĄD GMINY SKIERBIESZÓW, Skierbieszów
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Skierbieszów, działka nr 2970
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej (działka nr 2970, obręb Skierbieszów) o powierzchni 0,12 ha. Cena wywoławcza: 8 110,00 zł netto + VAT 23%. Teren częściowo zabudowy zagrodowej, częściowo rolny. Wymagane wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10% ceny wywoławczej (811 zł)
- Termin wpłaty wadium: do 24.07.2026 r.
- Oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem nieruchomości i granicami
- Dokumenty potwierdzające tożsamość lub status prawny (np. KRS)
Treść ogłoszenia
tytuł: III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 2970 obręb Skierbieszów
data utworzenia: 2026-06-19
obowiązujący: 2026-06-19 -
plik: Plik źródłowy
1,18 MB
pobrano: 45 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki nr 2970 obręb Skierbieszów
Sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 0,12 ha, użytkowanej częściowo rolniczo, częściowo pod zabudowę zagrodową.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.