Budowa Miejsc Obsługi Podróżnych Jeziernia Wschód i Jeziernia Zachód na obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego

Zamawiający: URZĄD GMINY TOMASZÓW LUBELSKI, Tomaszów Lubelski (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
obwodnica Tomaszowa Lubelskiego, gmina Tomaszów Lubelski (obręby Łaszczówka Kolonia, Tomaszów Lubelski, Łaszczówka)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Inwestycja dotyczy budowy MOP Jeziernia Wschód i Jeziernia Zachód w ramach budowy drogi ekspresowej S17 (odcinek Piaski - Hrebenne). Dokument zawiera wykaz działek objętych inwestycją.

Treść ogłoszenia

tytuł: Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z dnia 12 czerwca 2026r.

znak: IF-I.7820.5.2025.RP.22

data utworzenia: 2026-06-18

obowiązujący: 2026-06-18 -

plik: Plik źródłowy

pdf

180 KB

pobrano: 45 razy

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa Miejsc Obsługi Podróżnych Jeziernia Wschód i Jeziernia Zachód

    Budowa MOP Jeziernia Wschód i Jeziernia Zachód na obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wraz z pasami włączania i wyłączania w ramach budowy drogi S17.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie