Dzierżawa gruntu rolnego w miejscowości Ulów
Zamawiający: URZĄD GMINY TOMASZÓW LUBELSKI, Tomaszów Lubelski (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Ulów (obręb północny)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntu rolnego (nr ewid. 28, ark. 1, ZA1T/00075699/4) położonego w północnej części obrębu Ulów. Działka ma bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej. Czynsz ustalany jest w decytonach pszenicy (cena wywoławcza: 0,8 dt za półrocze, ok. 680 zł). Przeznaczenie: działalność rolnicza.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium do 24.07.2026 r. do kasy Urzędu Gminy
- Złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z przedmiotem i stanem prawnym
- Złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem przetargów
- Okazanie pełnomocnictwa (w przypadku osób prawnych)
Treść ogłoszenia
tytuł: Ogłoszenie R.6845.1D.2026 o przetargu na dzierżawę działki w m. Ulów
znak: R.6845.1D.2026
data utworzenia: 2026-06-24
obowiązujący: 2026-06-24 - 2026-07-27
plik: Plik źródłowy
272 KB
pobrano: 49 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dzierżawa gruntu rolnego nr 28 (ark.1) ZA1T/00075699/4
Dzierżawa gruntu rolnego położonego w północnej części obrębu Ulów z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.