Drugi publiczny przetarg ustny na sprzedaż działki nr 1437/10 w Pawłowie
Zamawiający: URZĄD GMINY W REJOWCU FABRYCZNYM, Rejowiec Fabryczny
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni ok. 0,6 ha w miejscowości Pawłów (gm. Rejowiec Fabryczny). Nieruchomość jest uzbrojona (woda, kanalizacja, energia) i przeznaczona pod usługi lub produkcję. Przetarg odbędzie się 16 września 2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w wysokości 14 000 zł do dnia 09.09.2026 r.
- Udział mogą brać osoby fizyczne oraz prawne
- Koszty aktu notarialnego ponosi nabywca
Treść ogłoszenia
tytuł: Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym
nieograniczonym– działka nr 1437/10 Pawłów
znak: Ogłoszenie
data utworzenia: 2026-08-13
plik: Plik źródłowy
0,83 MB
pobrano: 18 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki nr 1437/10 Pawłów
Sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,6001 ha w miejscowości Pawłów.
Dokumenty (2)
- Plik źródłowypdf
- ogloszenie_o_drugim_przetargu_pawlow-1.pdf?download=1pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.