Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Gminy Wojcieszków

Zamawiający: URZĄD GMINY WOJCIESZKÓW, Wojcieszków (województwo lubelskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Wojcieszków
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolnej (teren zabudowy osadniczej) o powierzchni 1,59 ha. Cena wywoławcza: 5 000 zł netto. Wymagane wadium: 250 zł. Przetarg odbędzie się 24.08.2026 r. w Urzędzie Gminy Wojcieszków.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

tytuł: Ogłoszenie Wójta Gminy Wojcieszków o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność gminy Wojcieszków

status: Obowiązujący

data utworzenia: 2026-07-21

obowiązujący: 2026-07-21 -

plik: Plik źródłowy

pdf

191 KB

pobrano: 12 razy

załączniki: Zarządzenie Wójta Gminy Wojcieszków

pdf

94,7 KB

pobrano: 21 razy

Załącznik Nr 1 do Zarządzeia Wójta Gminy Wojcieszków_wykaz

pdf

157 KB

pobrano: 14 razy

Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Wójta Gminy Wojcieszków_regulamin

pdf

182 KB

pobrano: 11 razy

Wzór umowy dzierżawy

pdf

119 KB

pobrano: 14 razy

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dzierżawa nieruchomości 1,59 ha (RIVb)

    Dzierżawa nieruchomości rolnej o powierzchni 1,59 ha z budynkiem nie nadającym się do zamieszkania. Przeznaczenie wyłącznie rolnicze.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości Gminy Wojcieszków — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne