Wszczęcie postępowania o wydanie decyzji środowiskowej dla przebudowy stacji paliw w Bystrzycy
Zamawiający: URZĄD GMINY WOJCIESZKÓW, Wojcieszków (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Bystrzyca, gm. Wojcieszków (działki 292/11, 292/14, 292/18)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Obwieszczenie Wójta Gminy Wojcieszków o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na przebudowie stacji paliw wraz z urządzeniami budowlanymi na działkach 292/11, 292/14, 292/18 w miejscowości Bystrzyca.
Treść ogłoszenia
tytuł: OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY WOJCIESZKÓW z dnia 13 lipca 2026 r. w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: „Przebudowa stacji paliw wraz z urządzeniami budowlanymi na działkach ewidencyjnych 292/11, 292/14, 292/18 w miejscowości Bystrzyca, gm. Wojcieszków”
status: Obowiązujący
data utworzenia: 2026-07-13
plik: Plik źródłowy
89,5 KB
pobrano: 21 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa stacji paliw wraz z urządzeniami budowlanymi
Postępowanie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przebudowy stacji paliw na działkach 292/11, 292/14, 292/18 w miejscowości Bystrzyca.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.