Sprzedaż samochodu pożarniczego STAR 266
Zamawiający: Urząd Gminy Stary Brus, Stary Brus (województwo lubelskie)
Budżet gminy Stary Brus 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Stary Brus (miejsce oględzin: OSP Wołoskowola)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu pożarniczego marki STAR 266 (nr rej. LWL 39UA). Cena wywoławcza wynosi 20 000,00 zł. Wymagane wadium w wysokości 500,00 zł. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert spełniających warunki (oferta poniżej ceny wywoławczej i brak wadium).
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w kwocie 500,00 zł
- Złożenie oferty pisemnej z ceną wyższą niż cena wywoławcza
- Wniesienie wadium przed terminem składania ofert
- Zapoznanie się ze stanem technicznym pojazdu
Treść ogłoszenia
data ogłoszenia: 2026-06-15
termin składania ofert: 2026-07-10 09:00
załączniki: Pobierz wszystkie
Zarządzenie nr 39/2026 z dnia 15.06.2026 r.
3,42 MB
pobrano: 49 razy
Zdjęcia samochodu pożarniczego
1,63 MB
pobrano: 37 razy
Informacja o wyniku przetargu
230 KB
pobrano: 22 razy
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż samochodu pożarniczego STAR 266
Sprzedaż pojazdu marki STAR 266 o numerze rejestracyjnym LWL 39UA.
Część 2: Sprzedaż samochodu pożarniczego STAR 266
Sprzedaż pojazdu marki STAR 266 o numerze rejestracyjnym LWL 39UA.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.