Informacja o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości w Dołhobyczowie
Zamawiający: URZĄD GMINY DOŁHOBYCZÓW, Dołhobyczów (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dołhobyczów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera informację o wyniku przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki gruntowej w Dołhobyczowie. Przetarg odbył się 31 lipca 2026 r. Nieruchomość została sprzedana za kwotę 58 720,00 zł nabywcy Tomaszowi Arkadiuszowi Tuckiemu.
Treść ogłoszenia
tytuł: Informacja o wyniku trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy, który odbył się w dniu 31 lipca 2026 r. o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Gminy w Dołhobyczowie
data utworzenia: 2026-08-12
plik: Plik źródłowy
249 KB
pobrano: 10 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowej - działka nr 303/36
Sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dołhobyczów (działka nr 303/36 o pow. 2771 m2).
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.