Zawieszenie postępowania o ustalenie warunków zabudowy (działka 151/6, obręb Huta Dąbrowa)

Zamawiający: URZĄD GMINY KRZYWDA, Krzywda (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Huta Dąbrowa, działka nr 151/6 (powstała z podziału działki 151)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Obwieszczenie Wójta Gminy Krzywda o zawieszeniu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia warunków zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego oraz zbiornika na ścieki/oczyszczalni na działce 151/6 (obręb Huta Dąbrowa). Dotyczy to nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym.

Treść ogłoszenia

tytuł: Obwieszczenie Wójta Gminy Krzywda dotyczące wydania Postanowienia nr ZPI.6730.495.2025.RP o zawieszeniu postępowania administracyjnego, w sprawie o ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budowie bezodpływowego zbiornika na ścieki lub przydomowej oczyszczalni ścieków na terenie obejmującym nowo projektowaną działkę o numerze ewidencyjnym 151/6, powstałą w wyniku podziału działki o numerze ewidencyjnym 151, obręb Huta Dąbrowa.

znak: ZPI.6730.495.2025.RP

data utworzenia: 2026-08-05

opis: OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 49 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2025 r., poz. 1691), oraz art. 53 ust. 1c w zw. z art. 64 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2026 r., poz. 538 z późn. zm.)

zawiadamiam

że 5 sierpnia 2026 r. wydane zostało

Postanowienie nr ZPI.6730.495.2025.RP o zawieszeniu postępowania administracyjnego

, w sprawie o ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na

budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budowie bezodpływowego zbiornika na ścieki lub przydomowej oczyszczalni ścieków

na terenie obejmującym nowo projektowaną działkę o numerze ewidencyjnym

151/6

, powstałą w wyniku podziału działki o numerze ewidencyjnym

151, obręb Huta Dąbrowa

.

Pouczenie:

Obwieszczenie kierowane jest do właścicieli nieruchomości sąsiadujących z planowaną inwestycją, będących nieruchomościami o nieuregulowanym stanie prawnym lub nieruchomościami dla których nie uzyskano danych pozwalających na ustalenie adresu właściciela lub użytkownika wieczystego nieruchomości (tj. działka ew. nr 150 obręb Huta Dąbrowa).

Zainteresowane strony mogą zapoznać się z ww. Postanowieniem w siedzibie Urzędu Gminy Krzywda, ul. Żelechowska 24B, 21-470 Krzywda, pokój nr 14 od poniedziałku do piątku w godzinach 80

0

- 15

00

w terminie 7 dni od dnia obwieszczenia.

Zgodnie z art. 103 K.p.a. zawieszenie postępowania wstrzymuje bieg terminów przewidzianych w kodeksie postępowania administracyjnego.

Zainteresowanym Stronom postępowania służy prawo do wniesienia zażalenie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego za pośrednictwem organu wydającego postanowienie, w terminie 7-dni od dnia jej doręczenia.

Postanowienie nr ZPI.6730.495.2025.MP z dnia 5 sierpnia 2026 r. uważa się za doręczone po upływie 14 dni od daty podania do publicznej wiadomości niniejszego obwieszczenia (art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego).

Wójt Gminy Krzywda

/-/ Wojciech Czerniec

plik: Plik źródłowy

pdf

110 KB

pobrano: 3 razy

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji budowlanej

    Postępowanie w sprawie ustalenia warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz zbiornika na ścieki lub oczyszczalni ścieków.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Zawieszenie postępowania o ustalenie warunków zabudowy (działka 151/6, obręb Huta Dąbrowa) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne