Wydanie decyzji o warunkach zabudowy: budowa domu jednorodzinnego, garażu i zbiorników (Laski)
Zamawiający: URZĄD GMINY KRZYWDA, Krzywda (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Laski, działka nr 144
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji na działce nr 144 w obrębie Laski. Zakres obejmuje budowę domu jednorodzinnego z poddaszem, garażu oraz zbiorników na ścieki i gaz. Osoby zainteresowane mogą wnosić uwagi w terminie 7 dni od ogłoszenia.
Treść ogłoszenia
tytuł: Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy: Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, Budowa budynku garażowy, Budowa bezodpływowego zbiornika na ścieki, Budowa zbiornika na gaz, na terenie obejmującym część działki o numerze ewidencyjnym 144, obręb Laski
znak: ZPI.6730.538.2025
data utworzenia: 2026-06-25
obowiązujący: 2026-06-25 - 2026-07-16
opis: Na podstawie art. 49 Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 roku Kodeks Postępowania Administracyjnego
(t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1691)
oraz art. 53 ust. 1c ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
(t.j. Dz. U. z 2026 r. poz.538 )
,
zawiadamia się, że:
w dniu 25.06.2026 r. wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy:
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym
Budowa budynku garażowy
Budowa bezodpływowego zbiornika na ścieki
Budowa zbiornika na gaz
na terenie obejmującym część działki o numerze ewidencyjnym 144
,
obręb
Laski
.
W związku z nieuregulowanym stanem prawnym nieruchomości oznaczonych jako działki o numerach ewidencyjnych nr 143 i nr 145 obręb Laski, sąsiadującej z terenem inwestycji, osoby mające interes prawny mają możliwość wnieść ewentualne wnioski, uwagi i wyjaśnienia dotyczące projektowanego zadania w terminie 7 dni od daty ogłoszenia niniejszego zawiadomienia.
Zgodnie z art. 10 § 1. KPA każda strona postępowania ma możliwość wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań. Uwagi, wnioski i wyjaśnienia można składać w Urzędzie Gminy Krzywda ul. Żelechowska 24 B, 21 470 Krzywda, w pokoju Nr 14 od poniedziałku do piątku w godzinach 8
00
-15
00
. Strona postępowania ma prawo zapoznania się z aktami sprawy, które są do wglądu w Urzędzie Gminy Krzywda, ul. Żelechowska 24B, 21-470 Krzywda, pokój Nr 14.
Wójt Gminy Krzywda
/-/ Wojciech Czerniec
plik: Plik źródłowy
88,9 KB
pobrano: 4 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, budynku garażowego oraz zbiorników
Wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego, garażu oraz bezodpływowego zbiornika na ścieki i zbiornika na gaz.
Dokumenty (2)
- Plik źródłowypdf
- zpi.6730.538.2025_obw_wszczecie.pdf?download=1pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.