Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Gminie Urszulin
Zamawiający: URZĄD GMINY URSZULIN, Urszulin (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Urszulin, przy drodze powiatowej nr 1714 L (relacja Piaseczno-Rozpłucie-Załucze-Urszulin)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność komunalną Gminy Urszulin. Przedmiotem jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do rozbiórki, częściowo zalesiona. Przetarg ma formę ustną, a cena wywoławcza wynosi 180 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w formie pieniężnej
- Wysokość postąpienia min. 1% ceny wywoławczej (zaokrąglone w górę do pełnych dziesiątek zł)
Treść ogłoszenia
tytuł: Ogłoszenie Wójta Gminy Urszulin o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Urszulin.
znak: GI.6840.13.2026.MŁ
data utworzenia: 2026-07-10
obowiązujący: 2026-07-10 - 2026-08-14
opis: Ogłoszenie Wójta Gminy Urszulin o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Urszulin.
plik: Plik źródłowy
0,72 MB
pobrano: 33 razy
załączniki: Informacja o wynikach przetargu.
30,5 KB
pobrano: 19 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym (do rozbiórki)
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do rozbiórki, częściowo zalesiona.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.