Dostawa i montaż wodomierzy z nakładkami radiowymi w gminie Łomazy
Zamawiający: URZĄD GMINY ŁOMAZY, Łomazy (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Łomazy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na rozbudowę systemu odczytów radiowych w gminie Łomazy. Przedmiotem jest dostawa i montaż 471 kompletów wodomierzy skrzydełkowych DN20 z indukcyjnymi nakładkami radiowymi. Kryterium wyboru to wyłącznie cena (100%). Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego o wartości poniżej 170 tys. zł netto.
Kluczowe wymagania
- Podpis elektroniczny zgodny z regulaminem
- Zgodność z normą PN-EN 14154
- Legalizacja wodomierzy na rok dostawy
- Zgodność z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z 23.10.2007 r.
Treść ogłoszenia
tytuł: ZAPYTANIE OFERTOWE o wartości poniżej 170 000 zł netto „Dostawa i montaż wodomierzy z nakładkami radiowymi do odczytu zdalnego na terenie gminy Łomazy”
znak: GK.271.1.2026.WB
data utworzenia: 2026-06-19
załączniki: Zapytanie ofertowe
1,1 MB
pobrano: 62 razy
Formularz ofertowy
docx
24,7 KB
pobrano: 31 razy
Projekt umowy
docx
29,3 KB
pobrano: 22 razy
Informacja z otwarcia ofert
0,73 MB
pobrano: 30 razy
Wybór najkorzystniejszej oferty
0,73 MB
pobrano: 36 razy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż wodomierzy z nakładkami radiowymi
Dostawa i montaż wodomierzy skrzydełkowych DN20 z nakładkami radiowymi do zdalnego odczytu.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.