Wymiana oświetlenia ulicznego w gminie Góra Kalwaria
Zamawiający: GMINA GÓRA KALWARIA, Góra Kalwaria
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Góra Kalwaria
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na wymianie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Góra Kalwaria. Wykonawca musi wykazać doświadczenie w realizacji co najmniej jednej podobnej roboty o wartości min. 100 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Termin realizacji: ok. 2 miesiące od podpisania umowy (do 30.10.2026 r.).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja co najmniej jednej roboty budowlanej (budowa, rozbudowa, przebudowa lub modernizacja oświetlenia ulicznego) o min.
- 100 000,00 zł brutto w okresie ostatnich 5 lat.
- Brak wadium.
- Brak wymogu zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana oświetlenia ulicznego w gminie Góra Kalwaria
Roboty budowlane obejmujące wymianę oświetlenia ulicznego.
Dokumenty (17)
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepoleganiu wykluczeniu z postępowania.docdoc235.5 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dot. spełnienia warunków udziału w postępowaniu.docdoc227.5 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf47.42 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docdoc260.5 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf138.41 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty - korekta z dnia 14.08.2026 r.docdoc260.5 kB
- odpowiedzi na pytania zestaw nr 1 i 2 .pdfpdf150.15 kB
- informacja o zmianie SWZ nr 1.pdfpdf166.34 kB
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej..docdoc226.5 kB
- Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docdoc226 kB
- Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docdoc225.5 kB
- Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docdoc232 kB
- Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docdoc224.5 kB
- Obliczenia Fotometryczne zał. nr 2 - korekta z dnia 14.08.2026 r. .pdfpdf1211.33 kB
- Załącznik nr 9 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.pdfpdf240.79 kB
- SWZ.pdfpdf517.64 kB
- Załącznik nr 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna.7z7z2393.59 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.