Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu oraz powierzchni
Zamawiający: spskgruca (ezamawiajacy.pl), Gruca
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Otwock
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu oraz powierzchni. Realizacja przez 24 miesiące. Zamawiający wymaga, aby produkty miały minimum 12 miesięcy terminu przydatności od daty dostawy. Brak możliwości składania ofert częściowych lub wariantowych. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego (wartość poniżej 170 tys. zł).
Kluczowe wymagania
- Termin przydatności min. 12 miesięcy od daty dostawy
- Zgodność z ustawą o wyrobach medycznych lub rozporządzeniem UE 2017/745 / 2017/746
- Dopuszczenie do obrotu na terytorium RP
- Brak podstaw do wykluczenia (np. upadłość, likwidacja)
- Przedłożenie dokumentacji potwierdzającej skuteczność preparatów na żądanie
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP.26.87.2026
Numer postępowania DZP.26.87.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Przetarg
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu oraz powierzchni
Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu oraz powierzchni.
Dokumenty (5)
- załącznik nr 1 do swz formularz ofertowy.docxdocx
- załącznik nr 1A formularz cenowy.docdoc
- załącznik nr 2 do zaproszenia - wzór umowy.pdfpdf
- 87_2026 zaproszenie do składania ofert.pdfpdf
- informacja o zmianie terminu z dnia 31.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.