Licytacja ustna na sprzedaż zdemontowanych słupów energetycznych
Zamawiający: URZĄD GMINY JABŁONNA, Jabłonna-Majątek (województwo lubelskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Publiczna licytacja ustna mająca na celu sprzedaż zdemontowanych słupów energetycznych należących do Gminy Jabłonna. Przedmiotem sprzedaży są słupy używane, mogące posiadać ślady eksploatacji lub uszkodzenia. Koszty transportu i załadunku w całości pokrywa kupujący.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 200,00 zł do dnia 04.09.2026 r.
- Zgłoszenie się do rejestracji w wyznaczonym terminie
- Okazanie dokumentu tożsamości
- Złożenie oświadczeń i akceptacja Regulaminu
- W przypadku osób prawnych - dokumenty potwierdzające uprawnienia do reprezentacji
Treść ogłoszenia
data ogłoszenia: 2026-08-24
termin składania ofert: 2026-09-07 12:00
treść: Wójt Gminy Jabłonna ogłasza publiczną licytację ustną na sprzedaż zdemontowanych słupów energetycznych stanowiących własność Gminy Jabłonna.
załączniki: Pobierz wszystkie
Umowa sprzedaży - wzór
docx
21,4 KB
pobrano: 2 razy
Ogłoszenie o licytacji
317 KB
pobrano: 3 razy
Regualmin licytacji
332 KB
pobrano: 1 raz
Zarządzenie nr 124/2026
297 KB
pobrano: 1 raz
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż zdemontowanych słupów energetycznych
Sprzedaż zdemontowanych, używanych słupów energetycznych w drodze licytacji ustnej.
Dokumenty (8)
- Zarządzenie nr 124/2026pdf
- 1zarzadzenie.pdf?download=1pdf
- Ogłoszenie o licytacjipdf
- ogloszenie_o_licytacji.pdf?download=1pdf
- Regualmin licytacjipdf
- regulamin.pdf?download=1pdf
- Umowa sprzedaży - wzórdocx
- umowa_sprzedazy_nr.docx?download=1docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.