Sprzedaż nieruchomości w Rzeszowie (ul. Lenartowicza 1)
Zamawiający: BIURO GOSPODARKI MIENIEM MIASTA RZESZOWA, Rzeszów (województwo podkarpackie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Rzeszów, ul. Lenartowicza 1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 1366 (obr. 207) o pow. 0,0926 ha w Rzeszowie. Na terenie znajduje się dwukondygnacyjna kamienica (846,20 m2) wymagająca remontu kapitalnego. Nieruchomość wpisana do rejestru zabytków. Obiekt jest obecnie objęty umową użyczenia do 31.07.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w wysokości 500 000,00 zł
- Wadium musi wpłynąć na konto do 26.08.2026 r.
- Pełnomocnictwo szczególne (w oryginale) dla osób działających przez pełnomocnika
- Zapłata ceny nabycia przed podpisaniem umowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości przy ul. Lenartowicza 1
Sprzedaż działki nr 1366 o pow. 0,0926 ha z zabudowaną kamienicą o pow. użytkowej 846,20 m2.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.