Wymiana wewnętrznej linii zasilającej w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedle II bl. 2 w Suwałkach
Zamawiający: ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W SUWAŁKACH TBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Suwałki
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Suwałki, Osiedle II bl. 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wymianę wewnętrznej linii zasilającej w budynku mieszkalnym w Suławkach. Wykonawca musi posiadać doświadczenie w realizacji robót elektrycznych o wartości min. 50 000 zł w ciągu ostatnich 5 lat oraz zapewnić nadzór kierownika budowy z uprawnieniami instalacyjnymi. Gwarancja: 60 miesięcy. Termin realizacji: 60 dni od podpisania umowy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. jedna robota budowlano-instalacyjna (elektryczna) o wartości min. 50 000 zł w ciągu ostatnich 5 lat
- Obecność kierownika budowy z uprawnieniami w specjalności instalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia elektryczne)
- Gwarancja i rękojmia: 60 miesięcy od odbioru bezusterkowego
- Wizja lokalna na koszt wykonawcy
Treść ogłoszenia
tytul: Wymiana wewnętrznej linii zasilającej w budynku nr 2 Osiedle II w Suwałkach.
nr zamowienia: 16/R.B/2026
data: 2026-08-20
termin skladania ofert: 2026-08-28
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana wewnętrznej linii zasilającej w budynku nr 2 Osiedle II w Suwałkach
Wymiana wewnętrznej linii zasilającej w budynku mieszkalnym.
Dokumenty (7)
- Projekt umowy - Załacznik nr 2.pdfpdf
- Przedmiar.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy.docdoc
- Zapytanie ofertowe.pdfpdf
- Modyfikacja Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy z dnia 27.08.2026 r..docdoc
- Informacja z sesji otwarcia ofert.pdfpdf
- Informacja o wyborze Wykonawcy.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.