Remont 3 łazienek hotelowych oraz aneksu kuchennego w Bydgoszczy
Zamawiający: Polski Związek Niewidomych, Wrocław (województwo dolnośląskie)
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- PZN Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia "Homer", al. Powstańców Wielkopolskich 33, 85-090 Bydgoszcz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na remont i dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (projekt 'Dostępna przestrzeń publiczna'). Zakres obejmuje dwie części: 1) remont 3 łazienek (demontaż, glazura, elektryka, montaż armatury i poręczy) oraz 2) adaptację i wyposażenie aneksu kuchennego (remont, meble, AGD). Prace mają spełniać standardy dostępności dla osób niedowidzących i poruszających się na wózkach.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w realizacji podobnych zadań
- Uprawnienia do prowadzenia prac objętych przedmiotem zamówienia
- Polisa OC na min. 50 000 zł
- Brak zaległości w należnościach publicznoprawnych
- Brak powiązań osobowych/kapitałowych z Zamawiającym
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe celem wyłonienia Wykonawcy remontu trzech łazienek hotelowych oraz aneksu kuchennego w budynku Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy Pliki do pobrania Zapytanie ofertowe - (dokument .pdf) - 514,5 KB 2026-08-24@14:58:42 Opublikowano: 24 sierpnia 2026 Podziel się: Facebook Twitter Mail
Części zamówienia (2)
Część 1: Zadanie 1 - Dostosowanie 3 łazienek w pokojach noclegowych
Kompleksowy remont 3 łazienek (ok. 4 m2 każda) pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.
Część 2: Zadanie 2 - Utworzenie i wyposażenie aneksu kuchennego
Adaptacja pustego pomieszczenia (ok. 12 m2) na aneks kuchenny z wyposażeniem AGD.
Dokumenty (1)
- Zapytanie ofertowe - (dokument .pdf) - 514,5 KB2026-08-24@14:58:42pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.