Dostawa tonerów i materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego
Zamawiający: 2 Regionalna Baza Logistyczna
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Marsa 110
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa tonerów oraz innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego. Zamówienie podzielone jest na zadania (loty). Wymagane jest złożenie oferty drogą elektroniczną z użyciem podpisu kwalifikowanego lub pieczęci elektronicznej. Szczegółowe ilości i parametry techniczne znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ.
Kluczowe wymagania
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny lub pieczęć elektroniczna
- Zgłoszenie wyłącznie drogą elektroniczną
- Wadium: szczegóły w rozdziale X SWZ
Części zamówienia (2)
Część 1: LOT-0002 – Dostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego zadanie 2
Dostawa tonerów i materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego.
Część 2: LOT-0003 – Dostawa tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego zadanie 3
Dostawa tonerów i materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego.
Dokumenty (13)
- D 101_2026_ZMIANA treści SWZ.pdfpdf159.6 kB
- RBL-5 WYJASNIENIE TREŚCI.pdfpdf146.44 kB
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdfpdf248.93 kB
- Załącznik do SWZ.zipzip891.32 kB
- Załącznik nr 3 do SWZ po zmianie 18.08.2026.docdoc529.5 kB
- Ogłoszenie -zmiana terminu.pdfpdf251.71 kB
- Załącznik nr 3 do SWZ po zmianie z dn 31.07.2026.docdoc566.5 kB
- ZMIANA TREŚCI SWZ.pdfpdf148.99 kB
- Załacznik nr 1 do SWZ -OPZ po zmianie 18.08.2026.pdfpdf404.99 kB
- D 101_2026_ZMIANA treści SWZ.pdfpdf423.36 kB
- SWZ_D_101_2026.pdfpdf630.12 kB
- RBL-5 WYJASNIENIE TREŚCI.pdfpdf262.1 kB
- WYJASNIENIE TREŚCI 22.07.2026.pdfpdf138.69 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.