Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. 'Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego wraz z dostosowaniem istniejących obiektów na stadionie w Strzegowie
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzegowo, stadion
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do opracowania pełnej dokumentacji projektowej dla stadionu w Strzegowie. Zakres obejmuje koncepcję, projekty budowlane, techniczne oraz kosztorysy. Prace podzielone są na etapy z terminami realizacji do maja 2026 r. Kryterium wyboru to najniższa cena (100%). Wymagana jest 60-miesięczna gwarancja i rękojmia na dokumentację.
Treść ogłoszenia
Postępowanie o udzielenie zamówienia-Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego wraz z dostosowaniem istniejących obiektów na stadionie w Strzegowie"
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia-Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego wraz z dostosowaniem istniejących obiektów na stadionie w Strzegowie" Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia-Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia - Zakup oraz dostawa oleju napędowego i opałowego dla potrzeb Urzędu Gminy w Strzegowie, Zakładu Komunalnego oraz Placówek Oświatowych Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo przeznaczonych do oddania w użyczenie. Postępowanie o udzielenie zamówienia-Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego wraz z dostosowaniem istniejących obiektów na stadionie w Strzegowie" Postępowanie o udzielenie zamówienia-Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zaplecza szatniowo-sanitarnego wraz z dostosowaniem istniejących obiektów na stadionie w Strzegowie" Załączniki Zaproszenie do składania ofert 514.52 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1- formularz oferty 24.88 KB docx Pobierz Załącznik nr 2- Projektowane postanowienia umowy 533.91 KB pdf Pobierz załącznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia 864.07 KB pdf Pobierz Załącznik nr 4- klauzula RODO 370.81 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty 66.55 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania 58.54 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Organ Wójt Rejestr zmian Dokument wytworzony przez: Wójt Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 stycznia 2026 15:33 Dokument wprowadzony do BIP przez: Zofia Gregorczyk Ilość wyświetleń: 410 10 lutego 2026 09:43 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_uniewaznieniu_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 09 lutego 2026 15:14 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 27 stycznia 2026 15:44 ( Zofia Gregorczyk ) - Opublikowanie dokumentu. więcej » 27 stycznia 2026 15:40 ( Zofia Gregorczyk ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:35 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:35 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:34 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2__projektowane_postanowienia_umowy_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:34 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__formularz_oferty.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:33 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 27 stycznia 2026 15:33 ( Zofia Gregorczyk ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4124177 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (2)
Część 1: Część I - Wykonanie koncepcji oraz Projektu zagospodarowania terenu i Projektu Architektoniczno-Budowlanego, Kosztorysu szacunkowego Etapu 1
Opracowanie koncepcji projektowej oraz projektów budowlanych i kosztorysów szacunkowych w ramach pierwszego etapu.
Część 2: Część II - Wykonanie pozostałej dokumentacji objętej zamówieniem
Wykonanie pozostałej dokumentacji projektowej, w tym projektów technicznych i wykonawczych.
Dokumenty (7)
- Zaproszenie do składania ofert514.52KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 1- formularz oferty24.88KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 2- Projektowane postanowienia umowy533.91KBpdfPobierzpdf
- załącznik nr 3- Opis Przedmiotu Zamówienia864.07KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 4- klauzula RODO370.81KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty66.55KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania58.54KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.